Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien tevi var apmelot lietās, par kurām tu dzirdi pirmo reizi! Horoskopi 9.augustam0

Foto: Pexels

Auns

Šodien tevi kāds var apvainot baumās un nepatiesas informācijas izplatīšanā un tev būs krietni jānopūlas, lai pierādītu, ka tu pats par pieminēto dzirdi pirmo reizi dzīvē.

Vērsis

Tikai viens ieteikums – pat tad, ja tu domā, ka kāds ir rīkojies klaji nepareizi vai tūlīt pieļaus šausmīgu kļūdu – nesaki to, paturi savas domas pie sevis. Katram dzīvē ir jāapgūst sava pieredze.

Dvīņi

Tev lieliski izdosies viss tas, kas prasa gudrus, pat mazliet viltīgus lēmumus un rīcību. Tomēr zvaigznes sola, ka var gadīties kāds traumatisms, tāpēc esi uzmanīgs itin visā, ko dari, it īpaši, ja darbos iesaistīti smagi priekšmeti.

Vēzis

Diez vai kāds šodien tev kaut ko noderīgu var pateikt. No apkārtējo padomiem ieteicams atteikties, taču dari to pieklājīgi. Viens pats tu ātrāk sasniegsi vēlamo rezultātu.

Lauva

Tu būsi ārkārtīgi viegli aizkaitināms un dusmosies pat par sīkumiem. Tev šķitīs, ka visi pret tevi ir sazvērējušies, taču tā gluži nav. Tāda ir tava uztvere.

Jaunava

Veiksmīga diena, it īpaši labi tev izdosies tikt galā ar dažādiem darbiem, ko biji līdz šim atlicis. Tuvāk vakaram ieteicams ievilkt elpu un atpūsties.

Svari

Šīs dienas notikumi tevī iedvesīs pārliecību un tā rezultātā tu tiksi galā ar lērumu darbu, kurus nepadarīji, jo biji pārāk slinkts. Šodien tos visus paspēsi. Nekavējies!

Skorpions

Bez redzama iemesla tu būsi viegli aizkaitināms un dusmīgs. Pacenties izdarīt tā, lai nesabojātu dienu vismaz ģimenes locekļiem un draugiem.

Strēlnieks

Tu vari būt situācijas noteicējs, ja vien, protams, to vēlies. Pacenties pret citiem cilvēkiem izrādīt cieņu, pat, ja neesi vienās domās ar viņiem.

Mežāzis

Šodien tevi pārsteigs praktiski viss. Tu kā bērns būsi gatavs uzdot jautājumus par sev interesējošiem jautājumiem.

Ūdensvīrs

Nesteidzies priecāties, ka tava diena rit mierīgi, bez intrigām – šodien viss vēl var mainīties. Pacenties uz to nereaģēt pārāk saasināti.

Zivis

Tavs viedoklis pēkšņi var mainīties uz pilnīgi pretēju. Turklāt pilnīgi nepamatoti. Reizēm tu pārsteidz pats sevi un šī nu būs tā reize.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.