Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Edijs Pālens/LETA

Šogad valstī dzēsti jau vairāk nekā 2000 kūlas ugunsgrēku. Cik hektāri izdeguši sestdien? 1

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 89 kūlas ugunsgrēki ar kopējo platību vairāk nekā 85 hektāri, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Turiet ciet savu muti!” Veidemane, satraucoties par Maestro, iekuļas publiskā strīdā
Bijušais diplomāts: Savulaik līdzīgu kļūdu pieļāva Raimonds Pauls. Tautā mīlētais komponists nespēja pretoties lielas naudas vilinājumam 91
“Beidzot arī Latvijā tas ir noticis! Nē, garšo pēc plastmasas!” Vietējie gardēži pretrunīgi vērtē revolūciju veikalu plauktos
Lasīt citas ziņas

Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks sestdien bija izcēlies Bauskas novada Ceraukstes pagastā, kur pērnā zāle dega 25 hektāru platībā.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un administratīvi sodāma rīcība. VUGD aicina iedzīvotājus sakopt sev piederošās teritorijas bez kūlas dedzināšanas, bet gadījumos, ja ir izcēlies kūlas ugunsgrēks, nekavējoties zvanīt 112.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šogad valstī kopumā dzēsti jau vairāk nekā 2000 kūlas ugunsgrēku.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.