Foto: LETA

Šorīt avārijā uz traģēdijām bagātās Tīnūžu-Kokneses šosejas viens bojāgājušais 1

Šorīt uz traģēdijām bagātās Tīnūžu-Kokneses šosejas satiksmes negadījumā dzīvību zaudējis viens cilvēks, bet vēl trīs cietuši, informēja Valsts policijā.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Viedoklis
Armands Puče: Trampa utošanās var dot pasaulei vēsturisku labumu
Lasīt citas ziņas

Negadījums notika šosejas 24.kilometrā, kad automašīna “Citroen” sadūrās ar “Volvo” markas spēkratu. Sākotnējā informācija liecina, ka negadījumā ir viens mirušais un trīs cietušie.

Šobrīd satiksme notikuma vietā ir bloķēta, taču sastrēgumi neveidojas, jo autovadītāji izvēlas citus apbraukšanas ceļus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aģentūra LETA 2016.gada pavasarī rakstīja, ka uz šī autoceļa pēdējo divarpus gadu laikā gājuši bojā 14, bet ievainojumus guvuši vairāk nekā 30 cilvēki.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.