Foto – Shutterstock

Ko astrologi tev nestāsta. Kādas nelāgas īpašības piemīt katrai horoskopa zīmei? 21

Auns

Foto – Shutterstock
LE
LETA
Ziņas
Latvijā reģistrēta pirmā Covid-19 revakcinācijas epizode 59
12 stundas
LA
Latvijas Avīze
Veselam
“Pēc potes gaidījām, kas nu būs, bet vīlāmies.” Ārstniecības augu audzētājs Ivars Geiba par vakcinēšanos pret Covid-19 49
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ar nodokļiem neapliekamo minimumu plāno celt vismaz līdz 400 eiro. Cik naudas paliktu “uz rokas”? 31
23 stundas
Lasīt citas ziņas


Par negatīvo, kas ir katra cilvēka raksturā, astrologi savās prognozēs parasti neizsakās, taču tas nenozīmē, ka šādu īpašību vispār nav.

Vīrietis. Galvenās negatīvās īpašības – egoisms, lielummānija, neprognozējams garastāvoklis (galvenokārt uz sliktu). Šādos brīžos Auniem palīdzību labāk nelūgt – tik un tā nepalīdzēs. Viņiem patīk sevi uzskatīt par seksa gigantiem, tāpēc viņi bieži maina partneres. Auns prot atstāt uz sievieti iespaidu, un viņam piemīt talants to iekarot. Ja seksuālās partneres nav, Auns spējīgs uz neprognozējamu rīcību. Strīdos ir spītīgs un pastāv uz savu, pat skaidri apzinoties, ka viņam nav taisnība. Slikti satiek ar apkārtējiem, pieņem nepārdomātus, uz emocijām balstītus lēmumus un nereti nojauc to, ko pats ilgu laiku veidojis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sieviete. Vienkārši dievina izmantot vīriešus jebkurā dzīves situācijā. Intīmos brīžos mīl tēlot vieglas uzvedības sievieti un neatsakās skaļi paspriedelēt par nepieklājīgām lietām. Viens no mīļākajiem laika kavēkļiem – pornogrāfiska un erotiska satura lasāmviela vai filmas. Ja seksuāli jūtas neapmierināta, piekrāps jebkuru, acis nepamirkšķinot. Diezgan grūti prognozējama, spējīga uz pēkšņām dusmu lēkmēm.

Vērsis

Foto – Shutterstock


Vīrietis. Uzskata sevi par neapstrīdamu līderi un tajā pašā laikā baidās no sīkām nepatikšanām. Hronisks pesimists, ļoti slinks un mazkustīgs, bez humora izjūtas. Seksā vienveidīgs, bet neatlaidīgs.

Sieviete. Ļoti spītīga, ātrsirdīga, vienmēr gatava vīrietim sarīkot scēnu. Ja vīrietis patiesi ir nogrēkojies, gaidīt piedošanu ir veltas cerības. Neraugoties uz to, ļoti bieži sapņo par saskanīgu, ideālu ģimeni un prāvu bariņu bērnu. Savu vēlmju un ieceru īstenošanai gatava paciest vīriešu savādības, tomēr – līdz zināmai robežai.


Dvīņi

Foto – Shutterstock


Vīrietis. Ārēji tīkams un apkopts, iekšēji – vienmēr tiecas īstenot to, kas visvairāk liegts. Grib izmēģināt dzīvē absolūti visu – sākot no fantastiskām mīlas rotaļām līdz kontaktiem ar citplanētiešiem. Ļoti bieži maina iecerētos plānus un tikšanās, ir neprognozējams attiecībā pret apkārtējiem. Tenkas var interesēt vairāk par saistošu grāmatu, bet zobgalība kļūt par saziņas manieri. Mainīgs un neuzticams partneris seksā, bez problēmām spējīgs piekrāpt izredzēto ar jebkuru, kas tobrīd iepatikusies.

Sieviete. Vīrietī augstāk vērtē intelektu, nevis seksu. Taču, ja iepatīkas kāds seksuāli pievilcīgs vīrietis, nebūs tāda spēka, kas viņu spētu atturēt no intīmiem kontaktiem. Nekad neko nepasaka tieši un atklāti, runā aplinkus, tāpēc pārējiem teiktā jēgu nākas tikai minēt. Ļoti skopa: neko no tā, kas pieder, ārā no rokām nelaidīs. Bet, ja nu tomēr gadās kaut ko zaudēt, par katru cenu centīsies to atgūt.

Vēzis

Foto – Shutterstock


Vīrietis. Vienmēr par visu šaubās, ir sava garastāvokļa vergs. Iepriekš nepadomājis, izdara daudz muļķību un tikai pēc tam sāk domāt, ko paveicis. Garastāvokļa un uzvedības svārstības ļoti ietekmē Mēness. Vienmēr sūdzas par dzīvi un naudas trūkumu, kaut gan vairumā gadījumu nebaltai dienai ir atlikta pieklājīga summa. Parasti labi dzīvo ar vienu partneri, taču, neraugoties uz šo pieķeršanos, izdevības gadījumā sānsoli garām nelaidīs. Piedevām ir ārkārtīgi greizsirdīgs.

Sieviete. Noslēgta un parasti tēlo zilzeķes lomu. Cenšas izlikties par neprašu un neaizsargātu būtni, taču patiesībā šī maska tiek izmantota, lai atrisinātu konkrētas lietas un problēmas. Ir ļauna un atriebīga.

Lauva

Foto – Shutterstock


Vīrietis. Viņaprāt, visa pasaule ir iegrimusi grēkā un neķītrībā, un arī viņš pats laiku pa laikam gatavs tai pievienoties, izsviest naudu vējā un izbaudīt kādu piedzīvojumu. Uzskata sevi par lielisku mīlnieku, bet cilvēkus pazīst slikti. Egoistisks un patmīlīgs.

Sieviete. Patmīlīga un valdonīga. Mīl izdomāt sev visādas nelaimes. Intīmajās attiecībās uzskata par pareizu uzreiz paust savu attieksmi vīrietim neatkarīgi no tā, vai tas viņam patiks vai ne. Veikla medniece – prot ievilināt savos tīklos jebkuru, bet, kad “upuris” apnicis, pamet viņu bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Ļoti savtīga, patīk glaimi.


Jaunava

Foto – Fotolia


Vīrietis. Noslēgts, mīl par sevi stāstīt visādus izdomājumus, turklāt – pats tiem tic. Dzīvo kaut kur pa vidu starp reālo un izdomāto pasauli. Reti izvirzās vadošā amatā, bet, ja tā notiek, padotajiem var izteikt vienīgi līdzjūtību. Galants kavalieris, kurš gatavs pievērst uzmanību katrai sievietei.

Sieviete. Neatlaidīga sava prinča meklētāja un tieši tāpēc ļoti bieži paliek vecmeitās. Precētās parasti vienmēr mēdz kritizēt savu vīru. Seksā bez izdomas, taču intīmiem sakariem piekrīt viegli, jo uzskata, ka sekss dzīvē ir galvenais.

Svari


Vīrietis. Visās savās nepatikšanās un neveiksmēs vienmēr vaino kādu citu, tikai ne sevi. Dzīvē radis spēlēt dažādas lomas un, ja tāda neatrodas, jūtas pazudis un ieslīgst depresijā. Labprātāk spriedelē un filozofē nekā nodarbojas ar konkrētām lietām. Paniski baidās no skandāliem.

Sieviete. Uzskata sevi par vispievilcīgāko un neatvairāmāko būtni pasaulē, kuras uzmanību var piesaistīt tikai ar greznību un komfortu. Seksuālās attiecības ar vienu partneri ātri apnīk, tāpēc pat lielisku mīļāko gatava apmainīt pret sajūsmas pilnu pielūdzēju. Ja partneris velta maksimāli daudz uzmanības un apmierina visas iegribas, ir gatava viņam piedot jebko. Ļoti lepna. Tik lepna, ka visniecīgākā aizvainojuma dēļ gatava šķirties no vīrieša uz visiem laikiem.

Skorpions

Foto – Shutterstock


Vīrietis. Ilgi tur ļaunu prātu, vientuļš cīnītājs par vietu zem saules. Ilgi saglabā seksuālo aktivitāti. Nicinot vājākos, nepievēršot uzmanību neveiksmēm un noārdot visu, kas pagadās ceļā, spītīgi virzās uz savu mērķi un to arī sasniedz. Paļauties uz šā cilvēka uzticību nevar. Vienīgais, par ko viņš gatavs rūpēties, – tā ir viņa ģimene. Ģimenei Skorpions ir uzticīgs. Dievina, ja par kādu pakalpojumu pateicība tiek izteikta vēlreiz un vēlreiz.

Sieviete. Seksuāla, izlaidīga un viltīga, tāpēc vientieši vīrieši bieži uzskata viņu par mīklainu būtni un iekrīt prasmīgi izliktajos tīklos. Pieviļ viegli, nedomājot, bez sirdsapziņas pārmetumiem. Neapmierinātība seksā bieži izraisa partnerim adresētu mežonīgu skandālu.

Strēlnieks

Foto – Shutterstock


Vīrietis. Ātrs un nepiekāpīgs, vienmēr svārstās starp garīgo pilnību un miesas baudām. Atrautība no dzīves traucē atšķirt patiesību no izlikšanās. Nespēdams savlaicīgi tikt galā ar darbiem un apkārtējiem cilvēkiem, daudzas lietas atliek uz vēlāku laiku.

Sieviete. Apbrīnojami viegli maina vīriešus, pat nepadomājot, kāpēc. Uzskata sevi par seksuāli neatvairāmu. Jaunam draugam neslēpj savu iepriekšējo intīmo attiecību sīkumus. Visu, kas ne- patīk vīrietī, pasaka tieši, netaupot viņa patmīlību.

Mežāzis

Ilustratīvs attēls
Foto – Shutterstock


Vīrietis. Sīkumains, īgņa, pārāk godprātīgs un pragmatisks. Visas sievietes uzskata par izlaidīgām, bieži dod priekšroku netradicionālam seksam. Mīl visus pamācīt, ir neiecietīgs pret nolaidību un slinkumu, jo pats sevi darbam ziedo gandrīz līdz fanātismam. Apkārtējie viņam ir kā slogs dzīvei un karjerai. Apvainojas tikai reizi, bet uz visiem laikiem.

Sieviete. Ļoti kaislīga, taču slēpj to aiz ārējas atturības. Svēti tic, ka satiks savu sapņu vīrieti. Raksturā trakulīga, bieži mēdz būt arī stūrgalvīga.

Ūdensvīrs

Foto – Shutterstock


Vīrietis. Seksuāli neattīstīts, sadzīvē un intīmajās attiecībās netīrīgs. Necenšas sevī kaut ko mainīt, jo uzskata, ka tieši tā ir jādzīvo.

Sieviete. Vienmēr pārliecināta par savu taisnību un centīsies to pierādīt līdz pēdējam elpas vilcienam. Neiedomājami spītīga. Visu mūžu nākas daudz strādāt, pat vīriešu darbus. Nav nabaga, taču necenšas dzīvot labāk par citiem. Pieticīga vajadzībās un inerta, ja partneris nespēj apmierināt seksuālās vajadzības. Bez īpašām pūlēm spēj atrast mīļāko. Loģika šajā ziņā elementāra: ja neder viens, atradīšu otro un trešo…

Zivis

Foto – Shutterstock
SAISTĪTIE RAKSTI


Vīrietis. Mīl daudz un skaisti runāt, nav spējīgs atrast vienkāršu racionālu risinājumu. Sliecas uz melanholiju, mēdz tukši spriedelēt, nav spējīgs uz liela mēroga projektiem, jo pēc sava rakstura koncentrējas uz sīkumiem.

Sieviete. Dzīvo pastāvīgu tenku un baumu pasaulē, vienmēr ir aizdomu pilna. Intīmajās attiecībās maiga. Noslēgta – viņai vienmēr ir kāds rezerves variants. Pastiprināta interese par visu slēpto un aizliegto. Nereti aizraujas ar lietām, kas tiek uzskatītas par kaitīgiem ieradumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ziņas
Latvijā reģistrēta pirmā Covid-19 revakcinācijas epizode 59
12 stundas
LA
Latvijas Avīze
Veselam
“Pēc potes gaidījām, kas nu būs, bet vīlāmies.” Ārstniecības augu audzētājs Ivars Geiba par vakcinēšanos pret Covid-19 49
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ar nodokļiem neapliekamo minimumu plāno celt vismaz līdz 400 eiro. Cik naudas paliktu “uz rokas”? 31
23 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Karstākajā ražas laikā Sakņu paviljons bēdīgi stāv pustukšs. Uz kurieni “pārcēlies” iecienītais paviljons? 27
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 16
1 diena
Lasīt citas ziņas
LE
LETA
Ziņas
Zinātnieki vēl klusē! VM pagaidām neredz pamatojumu papildu Covid-19 potei visiem iedzīvotājiem 18
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Krievijā nomirusi Navaļnijam nosacīto sodu ar reālu aizstājusī tiesnese 2
17 minūtes
IK
Ilze Kalve
Ziņas
Automašīnu vietā gājējus un velosipēdistus tagad apdraud jauna problēma – e-skūteris 7
1 stunda
LA
Latvijas Avīze
Veselam
“Pēc potes gaidījām, kas nu būs, bet vīlāmies.” Ārstniecības augu audzētājs Ivars Geiba par vakcinēšanos pret Covid-19 49
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Krievijā nomirusi Navaļnijam nosacīto sodu ar reālu aizstājusī tiesnese 2
19:58
IB
Ivars Bušmanis
Ziņas
“Turpmāk tikai kopīgi!” Urzula fon der Leiena neatgādināja par haosu un nacionālo egoismu pandēmijas sākumā 3
18:56
Daina Šulca
Ziņas
“Profesionāli esmu ļoti daudz ieguvusi,” Beatrise dalās pieredzē par studijām Dānijā 1
18:55
LA
LA.LV
Ziņas
Ap Ziemassvētkiem uzņēmēji saņems “dāvanas” no VID, kas liks rīkoties. Endziņš par nodokļu sistēmas brāķi 24
5 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Influencere Beta Beidz: “Jāpalīdz meitenēm, kurām nav paveicies sociālā slāņa loterijā!” 2
1 stunda
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Ap 10 000 migrantu slēpjas no karstuma zem tilta uz ASV un Meksikas robežas 7
4 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Karstākajā ražas laikā Sakņu paviljons bēdīgi stāv pustukšs. Uz kurieni “pārcēlies” iecienītais paviljons? 27
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
Rastorgujevam diskvalifikācijas dēļ olimpiskās spēles ies secen 6
3 stundas
Daina Šulca
Ziņas
“Profesionāli esmu ļoti daudz ieguvusi,” Beatrise dalās pieredzē par studijām Dānijā 1
1 stunda
IE
Ināra Egle
Ziņas
“Sargājot šodien Pav­ļutu, jūs stumjat sevi uz klinti.” Pavļutu kritizē, bet atstāj amatā 62
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO. “Cēloņi šādām izmaiņām pagaidām nav zināmi!” Latvijā samazinās susuru populācija 6
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Darboties vajag ne tikai rungai, bet arī dialogam.” Kossovičs iepriecināts par vakcinācijas rādītājiem Rīgas skolās 12
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
VIDEO. Autovadītājam piemēro 360 eiro sodu par braukšanu ar ātrumu 161 km/h 6
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Vīķe-Freiberga: Mums plosās pandēmija, slimība skar visus, tomēr daži bezatbildīgi nebaidās spēlēt krievu ruleti 163
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Iekļūstot kādā privātmājā, vairākas personas maskās īpaši cietsirdīgi aplaupa sievieti 5
5 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Ko darīt Pavļutam, ja cilvēki negrib vakcinēties – vilkt aiz matiem?!” Bikše par veselības ministra atbildību 67
8 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēs nodarbojamies ar mārketingu un pārpērkam pedagogus.” Direktoru pārsteidz ierēdņu teiktais, ka ar vakancēm neesot problēmu 9
9 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
Latvija atpaliek no kaimiņiem, savukārt Baltijas “tīģera” lomā Igauniju pamazām nomaina Lietuva 38
14 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Mūžībā devies vjetnamiešu Tarzāns, kurš 40 gadus pavadīja džungļos 5
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ar nodokļiem neapliekamo minimumu plāno celt vismaz līdz 400 eiro. Cik naudas paliktu “uz rokas”? 31
23 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Dusmīgs par nesaņemto algu vīrietis ar ekskavatoru sadauza vairākas darba mašīnas 16
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Krāsaina, aromātiska un ļoti garšīga: ķirbja krēmzupa ar tīģergarnelēm, ingveru un konjaku 1
1 diena
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Gluži kā universālais veļas pulveris izmazgā melnumus, tā “cilvēciskā kļūda” attaisno šobrīd ikvienu varas grēku 65
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Britu mediji: prinča Viljama sieva Keita Midltone ir ceturtā bērniņa gaidībās? 7
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 16
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kaspars Kambala sarīko pamatīgu skandālu, jo sieva bez viņa atļaujas nopirkusi jaunus krēslus 52
1 diena
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
APTAUJA. Vai, jūsuprāt, nevakcinētajiem vajadzētu lielākus ierobežojumus? 169
1 diena