Latvijā
Sabiedrība

“Spļāviens sejā nacionālai pašapziņai,” Dzintars naudu krievu medijiem salīdzina ar terorisma finansēšanu13


Raivis Dzintars.
Raivis Dzintars.
Foto – Valts Kleins

Rakstošajiem krievu medijiem piešķirts finansējums no valsts budžeta, tāpēc TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” Nacionālās apvienības priekšsēdētājam Raivim Dzintaram Puriņa jautāja, vai Kultūras ministrija, kuru vada partijas biedrs Nauris Puntulis, šo Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) projektu plāno pārlūkot un, iespējams, mainīt sadalīto finansējumu.

“Es zinu, ka ministrs ir pieprasījis visu informāciju par to, kā šāda situācija bija iespējama.

Es esmu ar ministru runājis par šo jautājumu, es varu pateikt savu viedokli, ka ministram šāda naudas piešķiršana konkrēti, piemēram, “Vesti Segodņa” un citiem šāda tipa, es atļaušos teikt, pret valsts pamatvērtībām noskaņotiem izdevumiem šādu atbalstu nevar parakstīt.

Kaut vai tā būs tiesāšanās, kaut vai ilgstoša savas taisnības pierādīšana, bet tas būtu spļāviens sejā nacionālai pašapziņai un mūsu valstiskumam – mēs to vienkārši nevaram darīt,” raidījumā atbild Dzintars.

Saistītie raksti

Turpinājumā viņš stāsta, ka no vienas puses saprot notikušo un nevēlas nevienu tiesāt, jo šajā Covid-19 krīzes laikā visi uzskata, ka jāinformē pēc iespējas plašāka sabiedrības daļa, jo no tā, kā visi ievēros Covid-19 drošības prasības, ir atkarīga visas sabiedrības veselība.

“Var saprast, bet ir kaut kādas robežas! Mēs diez vai ar saviem līdzekļiem finansētu teroristus, lai arī cik labi to kāds varētu pamatot no gaišās puses,” teic Nacionālās apvienības priekšsēdētājs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijai uzdāvinātā Abrene arī jāiekļauj Latvijai nodarīto zaudējumu aprēķinā. Ineta Ziemele par miera līgumu un nākamo paaudžu uzdevumu 3
Intervija 5 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Maluzvejniecībā pieķer Valsts vides dienesta amatpersonu
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
CSDD vairs pati nenodrošinās auto tehnisko apskati. Būs jauna apskates sistēma
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
“Būšu cinisks, bet labāka diktatora Baltkrievijā pagaidām nav.” Jānis Jurkāns par situāciju Baltkrievijā 2
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Tukuma pusē traģiskā ugunsgrēkā dzīvību zaudējis varonīgs četru mazbērnu vectēvs
15 minūtes