Staķis redz divus scenārijus, domājot par Rīgas attīstību un jauno koalīciju 28

Pirmdien, 21.augustā, TV24 raidījumā “Ziņu TOP” viesojās Rīgas domes deputāts Mārtiņš Staķis, kurš, pēc demisijas no Rīgas mēra amata, ir opozīcijas deputāts. Staķis neslēpj bažas, ka jaunā Rīgas domes koalīcija varētu censties būt tuvāk kapitālsabiedrībām.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Iepriekš publiskajā telpā Staķis paudis skepsi par jaunās koalīcijas sadalījumu un tās spējām veicināt Rīgas attīstību tuvākajā nākotnē.

“Man ir bažas. Domāju, ka pirmais, kas šobrīd notiks – ies un mēģinās būt tuvāk kapitālsabiedrībām. Tuvāk naudai. Lai to izdarītu ir jātiek klāt izpilddirektoram. Ja izpilddirektors ir ar raksturu, tad viņš to nepieļaus. Līdz ar to, domāju, būs  divi scenāriji – mēģinās izdarīt spiedienu uz izpilddirektoru (meklējot pārkāpumu, tādejādi, iespējams, panākot atstādināšanu), kas saistīts ar lieliem PR riskiem. Otrs scenārijs, tiks izdomāts jauns politisks amats, piemēram izpilddirektora vietnieks darbam ar kapitālsabiedrībām,” uzskata Staķis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Staķis arī aicina kapitālsabiedrību padomes valdes locekļus neklusēt, ja novēro savādas politiķu rekomendācijas, uzdevumus vai aicinājumus slēgt pareizos līgumus, un vērties pie viņa. Norādot, ka arī OSCD standarti nosaka to, ka jāmazina politiķu ietekme uz kapitālsabiedrībām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.