Horoskopi un mistika
Horoskopi

Stindzinošās bailes: kādas fobijas piemīt katrai horoskopa zīmei?0

Foto: Pexels

Katrs no mums savā dzīvē ir guvis pieredzi, kas var kļūt par baiļu iemeslu nākotnē. Taču ir tādas bailes, kam ar pieredzi nav nekāda sakara. Kāds ļoti baidās, piemēram, no augstuma, kaut gan nekas slikts saistītā ar augstumu nav noticis, kādu citu šausmīgi biedē citplanētieši, un diez vai viņš kādreiz tos ir saticis. Šajā rakstā tieši par šo – bailes, kas piemīt katrai horoskopa zīmei jau kopš dzimšanas.

Auns

Šiem šķietami bezbailīgajiem cilvēkiem patiesībā bieži vien piemīt klaustrofobija: viņi labāk uzkāps pa trepēm pat uz 9.stāvu, nekā izvēlēsies braukt ar liftu. Tas pats attiecas uz jebkuru citu mazu un slēgtu telpu.

Vērsis

Kopumā Vērši ir vieni no tiem cilvēkiem, kas reti cieš no kādām fobijām un nemēdz ieciklēties uz kaut ko. Taču ir kāds paradokss – lai arī viņi netic ne ekstrasensiem, ne burvjiem, ne spokiem, ja kādreiz savā dzīvē viņi sastaptos ar, viņuprāt, neizskaidrojamu parādību, viņi ļoti nobītos.

Dvīņi

Dvīņi visbiežāk baidās no tumsas, dziļuma, kā arī no slēgtām, neliela izmēra telpām. Kā nojaušat, arī lifts nav viņu labākais draugs. Tāpat Dvīņi ļoti slikti panes sāpes – jebkādas, pat visnenozīmīgāko skrāpējumu vai sasitumu.

Vēzis

Vēži visbiežāk savā dzīvē nespēj pievarēt bailes no divām lietām – publiskas uzstāšanās (viņiem ir bail, ka viņus nokritizēs), kā arī no lidošanas ar avio – milzīgas bailes no augstuma, taču tās izpaužas tikai un vienīgi transportā. Piemēram, kāpjot kalnos augstums viņus nebiedē.

Lauva

Lauvas baidās kļūdīties un tikt izsmietas, tāpēc dažkārt atsakās no kādiem pienākumiem, kas apkārtējiem varētu likties neizprotami. Tāpat “bezbailīgās” Lauvas ļoti baidās no sāpēm un jebkurās medicīniskām manipulācijām, un vispār no ārstiem kopumā, it īpaši no zobārsta.

Jaunava

Jaunavas ļoti baidās kļūt par aprunāšanas objektu, kā arī baidās vadīt jebko – ja viņiem arī pašiem viss izdodas un ir saplānots teju perfekti, vadīt citus viņiem ir bail, un saprotams, kāpēc. Viņi ir nekam nederīgi vadītāji. Gandrīz visi šīs horoskopa zīmes pārstāvji ļoti baidās no zirnekļiem un citiem kukaiņiem.

Svari

Šie cilvēki ārkārtīgi baidās no čūskām, ķirzakām un vardēm. Tāpat viņu “vājā” vieta ir sāpes – pat visniecīgākās, viņi nespēj tās izturēt un pie stiprākām galvassāpēm viņiem šķiet, ka viņi jau mirst. Šai horoskopa zīmei ļoti raksturīgas ir arī bailes no nāves.

Skorpions

Skorpioni ir viena no tām horoskopa zīmēm, kam praktiski nepiemīt bailes. Vismaz fobiju līmenī nē.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Šie cilvēki tic mistiskajām parādībām un ļoti baidās no tumšajiem spēkiem un negatīvās enerģijas. Dažkārt viņus biedē arī mazas, slēgtas telpas.

Mežāzis

Šie cilvēki baidās no lieliem pūļiem, kā arī no lidošanas ar lidmašīnu.

Ūdensvīrs

Šie cilvēki visvairāk baidās no sāpēm, no slimībām, no nāves, kā arī no vientulības.

Zivis

Zivis tic visam pārdabiskajam, tāpēc arī viņu lielākās bailes ir no nelabajiem spēkiem, gariem, spokiem, kā arī no citplanētiešiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.