STOPkadri: “Racionālas būtnes, kas nes mieru, vai fantāzija vien?” Deputāti un tauta spriež par sievietēm vadošos amatos 98

“Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa apskatījās pasē, ieraudzīja atkal savu uzvārdu un padomāja – ja būtu vairāk sieviešu uz pasaules vadošos amatos, tad miers būtu mājās,” ar humoru saka TV24 raidījuma “STOP kadri” vadītājs Armands Puče.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Ko domā paši politiķi? Vai tad, ja pie varas būtu vairāk sieviešu, pasaulē būtu miers?

Augusts Brigmanis (ZZS) Saeimas deputāts: “Es domāju, ka jā. Sievietēm ir jādod ceļš un es esmu par to, lai tas notiek!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Ingrīda Circene (JV) Saeimas deputāte: “Es domāju, ka sievietes nodrošinātu [mieru]. Viņas dzemdē bērnus un viņām, manuprāt, ir lielāka atbildība par cilvēki kopumā.”

Ainārs Šlesers (LPV) Saeimas deputāts: “Protams, tāpēc, ka sievietes vienmēr ir par mieru!”

Aiva Vīksna (AS) Saeimas deputāte: “Sievietes augstākos amatos nodrošinātu demokrātiju un savā ziņā pārdomātākus, izsvērtākus lēmumus.”

Antoņina Ņenaševa (PRO) Saeimas deputāte: “Noteikti! Kaut kur jau pierādīts un tāds pētījums bijis, ka valstis, kurās vada sievietes, tie cilvēki ir mazāk kareivīgi noskaņoti!”

Ināra Mūrniece (NA) Saeimas deputāte, Eiroparlamenta deputāta kandidāte: “Tas ir jautājums, par ko runā gadu gadiem, bet tas, kas ir pats svarīgākais, lai valsts attīstību virzītu profesionāļi.”

Aleksejs Rosļikovs (ST!) Saeimas deputāts: ” Tīri teorētiski es varu pieļaut, ka valdībā sievietes ir vadošos amatos daudz miermīlīgākas nekā vīrieši!”

Tā domā deputāti, bet ko saka tauta?

Starp satiktajiem cilvēkiem Rīgas ielās, atbildēja: “Tiešām grūts jautājums! Pamēģināt vajadzētu, jo visu laiku jau vīrieši tikai pie stūres! Sieviete ir racionāla būtne un var daudz labāk orientēties šajā sagrautajā pasaulē! Nu, tā tāda fantāzija!”

Kā domā tu?

LA.LV Aptauja

Vai sievietes, vadot valsti, nestu mieru?

  • Nezinu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.