Ekrānšāviņi no Instagram

Šūmēšanās pirms pašvaldību vēlēšanām? Viens citiem pārmet vēlētāju lētu iebarināšanu – Rosļikovs dala mikrorajonos plovu, Ušakovs sola taisīt cukurvati 2

Aleksejs Blaževičs ir Latvijā zināms blogeris un aktīvists, kurš galvenokārt darbojas sociālajos tīklos, pievēršot uzmanību Rīgas mikrorajonu infrastruktūras problēmām, piemēram, pagalmu labiekārtošanai. Blaževičs iepriekš ir izteicis vēlmi ar darbiem demonstrēt cieņu pret Latviju un tās valodu, kā arī kritizējis tukšu runāšanu par patriotismu.

Kokteilis
Šīs 4 zīmes piedzimst ar šo īpašo gudrību – tās izpaužas spilgtāk nekā intelektuāļi 1
Eiropas iekšienē parādījies jauns drauds: pastāv pamatotas aizdomas, ka tas var darboties Krievijas labā
“Es tādus ikdienā pērku, viss ok. Te cilvēkam par velti dod un neesot labi!” Soctīkli šūmējas par nepateicīgiem ziedojumu lūdzējiem
Lasīt citas ziņas

Šoreiz viņš pievērsies krievvalodīgo politiķu Alekseja Rosļikova un Nila Ušakova pirmsvēlēšanu aktivitātēm, aicinot tomēr vairāk domāt par reāliem darbiem, nevis sabiedrības barošanu ar putru, plovu un cukurvati.

CITI ŠOBRĪD LASA

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.