Pasaulē
Citur

“Sveiki, te Navaļnijs. Skumstu pēc jums.” Navaļnijs publicējis pirmo foto pēc saindēšanas5


Vakar Alekseja Navaļnija “Instagram” kontā publicēta fotogrāfija, kurā viņš redzams ģimenes locekļu vidū “Charite” klīnikā.
Vakar Alekseja Navaļnija “Instagram” kontā publicēta fotogrāfija, kurā viņš redzams ģimenes locekļu vidū “Charite” klīnikā.
Foto: Ekrānuzņēmums/instagram.com/navalny/

Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija stāvoklis turpina uzlaboties, un viņš savā “Instagram” kontā publicējis pirmo foto no Berlīnes Universitātes klīnikas “Charite”, kur nonāca pēc saindēšanas ar nervus paralizējošu kaujas vielu, kas pieder pie “Novičok” grupas.

“Sveiki, te Navaļnijs. Skumstu pēc jums. Es joprojām gandrīz neko neprotu, bet vakar spēju visu dienu patstāvīgi elpot. Pilnīgi pats. Bez nekādas ārējas palīdzības, pat vienkāršāko ventili kaklā neizmantoju. Ļoti patika. Pārsteidzošs, daudzu nenovērtēts process. Rekomendēju,” raksta Navaļnijs.

Jau vēstīts, ka no mākslīgās komas Navaļnijs tika izvests pagājušajā nedēļā. Savukārt pirmdien slimnīca paziņoja, ka pacients ir veiksmīgi atvienots no mākslīgās elpināšanas aparāta.

Navaļnijs 20.augustā ar saindēšanās pazīmēm nesamaņā tika nogādāts Omskas slimnīcā Sibīrijā, bet divas dienas vēlāk no Krievijas pārvests uz Vāciju, kur viņa ārstēšanu uzņēmusies Berlīnes Universitātes klīnika “Charite”.

Saistītie raksti

2.septembrī Vācijas valdība paziņoja, ka iegūti neapstrīdami pierādījumi par Navaļnija saindēšanu ar nervus paralizējošu kaujas vielu, kas pieder pie “Novičok” grupas.

Pirmdien šo slēdzienu apstiprināja arī neatkarīgi veiktās analīzes Francijas un Zviedrijas laboratorijās.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.