“Rīgas RIMI maratons” 2021.gadā.
“Rīgas RIMI maratons” 2021.gadā.
Foto: Edijs Pālens/ LETA

Svētdien maratona laikā Rīgā gaidāmi plaši satiksmes ierobežojumi un izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 13

“Rimi Rīgas maratona 2023” laikā šodien Rīgā būs būtiski ierobežota satiksme un noteiktas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Viens jūrā pazudušais ūdensmotociklists atrasts dzīvs. Otra meklēšana turpinās 45
Lasīt citas ziņas

Līdz pirmdienas, 8.maija plkst.6 transportlīdzekļu satiksme būs slēgta 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Tāpat minētajā laika periodā transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta 11.novembra krastmalai piegulošā, paralēlā ielā Vecrīgas pusē, posmā no Poļu gātes līdz Jaunielai.

Nepieciešamības gadījumā šajā laikā Doma laukumā un Pils ielā organizēs divvirzienu satiksmi. Šodien no plkst.7.30 līdz plkst.16 divvirzienu satiksmi organizēs arī Jaunielā un Krāmu ielā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien no plkst.7 līdz 17 norisināsies “Rimi Rīgas maratons”, pusmaratons, 10 kilometru (km) un 5 km skrējiens.

Līdz ar to no plkst.6.30 līdz 17 ierobežos un slēgs transportlīdzekļu satiksmi vairākās Rīgas centra ielās līdz pat Zirņu un Senču ielai, Ķīpsalā un Pārdaugavā ap Buļļu ielu un Slokas ielu.

Pasākuma norises laikā vairākās vietās aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu, kā arī atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Kā aģentūru LETA informēja “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane, svētdien maratona laikā no plkst.6.30 līdz aptuveni plkst.16 paredzētas izmaiņas daudzos sabiedriskā transporta maršrutos, kā arī atsevišķi maršruti tiks slēgti.

Turklāt, satiksmes kustības regulēšanu pasākuma laikā veiks Valsts policija, tādēļ nepieciešamības gadījumā var tikt veiktas papildu izmaiņas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.