Foto: AFP/Scanpix/LETA

“Tas ir laika zaudējums!” Breksita dēļ latviešu izcelsmes uzņēmējiem Lielbritānijā radušās problēmas 10

Līdz ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības radušās problēmas tiem, kuru uzņēmējdarbība ir saistīta ar preču importu un eksportu. Uzņēmēji ir neapmierināti, ka valdības līmenī problēmas tiek risinātas visai gausi. Par to, kā veicas tiem mūsu tautiešiem, kuru bizness vai darbs saistīts ar importu, vairāk Latvijas Televīzija (LTV).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

Kristīne Tiesnese breksitam gatavojās laicīgi, pēdējo mammas Latvijā vāktā medus kravu atvedot decembrī. Tagad visas medus atļaujas un sertifikācijas jākārto no jauna, jo vecās pēc breksita vairs neder.

Savukārt fitnesa trenere Agnese Blūma Anglijā izplata īpašus amortizējošus zābakus, kas tiek iepirkti no Spānijas. Nupat veiksmīgi atnākusi pirmā šīgada krava.

CITI ŠOBRĪD LASA

Edmunds Kalniņš-Kalnarājs atbild par Beļģijas kompānijas ražoto luksusa gaismekļu tirdzniecību Anglijas ziemeļos, tādēļ nepārtraukti nākas izskaidrot aizkavēšanās iemeslus.

Edītei Brauelai, strādājot no mājām, jāmeklē risinājumi, kā uzņēmuma klientiem samazināt birokrātijas slogu, ko radījusi izstāšanās no ES.

Plašāk LTV sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.