Tas vienmēr Krievijas vai padomju armijā ir strādājis…” Slaidiņš komentē, vai krievu karavīriem dod apreibinošas vielas pirms došanās uz fronti Ukrainā 95

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”  ar NBS majoru, Zemessardzes štāba virsnieku Jāni Slaidiņu tika apspriests, vai Krievijas karavīriem pirms došanās uz fronti Ukrainā dod lietot kādus medicīniskus preperātus. Slaidiņam tika vaicāts – vai ir kādas ziņas par to, vai tas tikai tādā baumu līmenī?

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu
Lasīt citas ziņas

“Iespējams, ka tiek doti. Es domāju, ka uz uzbrukumu tiem, kuriem ir jāskrien pār kaujas lauku, pār mīnu laukiem šiem te “Storm-V”, šiem cietumniekiem, tad domāju, ka vislabākais, kas viņiem ir, – alkohols kāda deva, ievadīt sevī…Tas vienmēr Krievijas vai padomju armijā ir strādājis…Mēs zinām to no vēstures, ka šie 100 grami spirta vai kas, tas cilvēku kaut kā motivē, iespējams,” tā uz jautājumu atbildēja NBS majors Slaidiņš.

Par tabletēm gan nemācēšu teikt, piebilda Slaidiņš, bet gan jau noteikti tiek lietoti arī kādi medicīniskie preperāti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījuma “Uz līnijas” vadītājs pieminēja vēl kādu konkrētu rakstu par to, ka pēc sagūstīšanas krievu karavīri atzīstot to, ka “pirms uzbrukuma viņiem tiek dotas kādas nezināmas tabletes, visticamāk, narkotiska rakstura”. Tā rakstu citēja raidījuma vadītājs.

“Varbūt oglīti? Lielos daudzumos…” tā smejot ieminējās Slaidiņš. Ar šo repliku viņš sasmīdināja arī raidījuma vadītāju, kur gan iebilda, ka oglīti gan jau krievu karavīri atpazītu un nesauktu par neatpazīstamām tabletēm. Kā zināms, medikaments – aktivētā ogle – ir melnā krāsā un pazīstams, šķiet, vai katram no bērna kājas…

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.