TESTS. Cik labi orientējies Latvijas kartē? 15 āķīgi jautājumi, kas ceļotājiem šķitīs vien tīrais nieks 0

Latvija ir maza, bet pārsteigumiem pilna zeme – no vijīgās Gaujas līkumiem līdz plašajam Lubāna ezeram, no Rīgas līča krastiem līdz Latgales pauguriem. Vai esi kādreiz aizdomājies, cik labi patiesībā pazīsti savas valsts ģeogrāfiju?

VIDEO. “Viņš bija kā tētis, kura man visu dzīvi trūka…” Laura traģiskajā Madonas avārijā zaudēja tuvu cilvēku
RAKSTA REDAKTORS
“No rīta saņēmu īsziņu – uz darbu vari nenākt!” Mārtiņš neizpratnē, vai priekšniecība tā vispār drīkst rīkoties 41
Irānas armija atbild uz Trampa ultimātu par Hormūzas šaurumu
Lasīt citas ziņas

Vai zini, kura upe ir garākā, kurš ezers – dziļākais, vai cik tālu jābrauc no Rīgas līdz Liepājai? Šis tests ir izklaidējošs ceļojums pa Latviju, kas ne tikai pārbaudīs tavas zināšanas, bet arī atklās kādu negaidītu faktu. Paņem iedomātu kompasu un pārbaudi, vai esi gatavs kļūt par īstu Latvijas kartes ekspertu!

Kura ir garākā upe, kas pilnībā plūst Latvijas teritorijā?

1 no 15
Kokteilis
FOTO. Pauls, Dreģe, Dumpis un citas slavenības kopā ar ģimeni atvadās no leģendārā Jāņa Streiča
Ko likt uz šķīvja vakarā, lai gulētu labāk? 13 pārtikas produkti saldākam naktsmieram
Kokteilis
TESTS. Bērns, kurš tev patīk visvairāk, atklāj, kas bloķē tavu laimi
Skandāls ES gaiteņos: Ungārijas ārlietu ministrs esot ziņojis Lavrovam par slepenām sarunām
Viedoklis
“Guli, guli.” Madonas traģiskās avārijas aculiecinieka rīcība liek šausmās saķert galvu
Krimināls
VIDEO. “Es kliedzu pilnā rīklē, lai kaimiņi, dievs dod, mani sadzird!” Divu bērnu mammai gaišā dienas laikā kāpņu telpā uzbrūk “Bolt” kurjers, policijas un piegādātāju attieksme šokē
TV24
“Neķeras klāt un nogrūž atvilktnē” – Saeimas neizdarības dēļ Latvijas iedzīvotāji finansē Krievijas kara mašīnu
Horoskopi no 23. līdz 29. martam. Centies neuzkāpt uz tiem pašiem grābekļiem vēlreiz
Pēteris Apinis: Tūkstošiem zvēru slepkavas – mednieku asociācija apraud dažu taurgovju dabisku nāvi
Nākamais Latvijas vasaras hits? Latvietis parāda pēc kādiem gurķiem kīnieši rindā stāv