Tiesībsargs Juris Jansons
Tiesībsargs Juris Jansons
Foto: Paula Čurkste/LETA

“Tie cilvēki jau, iespējams, nav pie vainas.” Tiesībsargs par iespējamo vīzu un uzturēšanās atļauju atcelšanu Krievijas pilsoņiem 202

Iespējamo vīzu un uzturēšanās atļauju atcelšanu Krievijas pilsoņiem TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” komentē tiesībsargs Juris Jansons.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Viņš skaidro, ka kopumā ierobežojumi, ko noteikusi Eiropas Savienība vai atsevišķas valstis, ir politiska līmeņa lēmumi.

Jansons nav pārliecināts, vai pilnīgi visiem Krievijas pilsoņiem vajadzētu liegt pārvietošanās brīvības tikai tāpēc, ka ir viens agresors.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Jo tie cilvēki jau, iespējams, nav pie vainas,” sacīja tiesībsargs.

Kā ziņots, valdību veidojošie politiskie spēki ir apņēmušies ieviest jaunus ierobežojumus Krievijas un Baltkrievijas pilsoņiem, kas tiem liegtu iespēju pagarināt uzturēšanās atļaujas.

Pašlaik Krievijas kara dēļ Latvija neizsniedz vīzas Krievijas pilsoņiem, izņemot atsevišķus gadījumus, un vairs netirgo uzturēšanās atļaujas investoriem.

Pēdējā laikā ne tikai Latvijā, bet arī virknē Eiropas valstu, it sevišķi Igaunijā, Somijā, kas tieši robežojas ar Krieviju, tāpat arī Čehijā, kas patlaban ir Eiropas Savienības prezidentūras valsts, ir sākusies diskusija par krievu tūristiem Eiropā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.