Kristers Tobers oficiālā spēlē debitējis Polijas kluba “Lechia” rindās.

Tobers Polijas čempionātā debitē ar neizšķirtu 0

Latvijas izlases futbolists Kristers Tobers piektdien debitēja Polijas futbola ekstraklasē, viņa pārstāvētajai Gdaņskas “Lechia” komandai cīnoties neizšķirti.

“Lechia” futbolisti viesos cīnījās 2:2 (1:0) ar Vroclavas “Šlask” vienību.

DA
Dr. Apinis
“Diemžēl, bet tā ir gadījies!” Ārsts Tirāns izskaidro, kam, kāpēc un kādas blaknes izraisa vakcīna pret Covid-19 46
Ziņas
Viņš saļima Rīgā uz Operas skatuves un pēc divām dienām mira 46 gadu vecumā. Ģeniālais komiķis Mironovs svinētu 80 gadu jubileju 20
1 diena

Tobers maču sāka starta vienpadsmitniekā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes, spēlējot balsta pussarga pozīcijā, lai gan pēc pievienošanās “Lechia” komandai viņam paredzēta centra aizsarga loma. Rucavnieks vienu reizi sita pa taisnstūri un pirmā puslaika beigās no tuvas distances teju iebakstīja bumbu vārtos.

“Lechia” vienībā abus vārtus guva portugālis Flaviu Paišāu. Vispirms viņš sestajā minūtē pēc augstas piespēles, sitot ar galvu, panāca 1:0, bet otrā puslaika pirmajā minūtē Portugāles futbolists noslēdza ātru pretuzbrukumu.

Spēles 70.minūtē Kšištofs Mačinskis ar 11 metru soda sitienu vienus vārtus atguva, bet kompensācijas laika ceturtajā minūtē Mihals Hrapeks pēc tālas piespēles soda laukumā panāca 2:2.

Jau ziņots, ka Tobers divās “Lechia” pārbaudes spēlēs izcēlās ar gūtiem vārtiem. Tobers līdz Polijas čempionāta sezonas beigām tiks izīrēts no “Liepājas” komandas, bet vienošanās paredz arī iespēju izpirkt jaunā futbolista līgumu.

Tikmēr vārtsargs Pāvels Šteinbors un Gdiņas “Arka” savā laukumā ar 0:1 (0:1) atzina Krakovas “Cracovia” pārākumu. Šteinbors kapitulēja 37.minūtē, kad bumba pēc soda sitiena rikošetā ar augstu loku ielidoja vārtos.

Šteinbors, kurš tika atzīts par 2019.gada Latvijas labāko futbolistu, Polijas ekstraklasē aizvadījis 102 spēles pēc kārtas.

Pēc 21 aizvadītas spēles Gdaņskas komanda ar 31 punktu ir sestā, bet Gdiņas vienība ar 21 punktu atrodama 13.vietā.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiona titulu sadalīs astoņi vadošie klubi.

Pērn par Polijas čempioni tika kronēta Glivices “Piast” vienība, bet Šteinbora pārstāvētā “Arka” cīnījās par palikšanu augstākajā līgā.

Ziņas
Trešais Covid-19 vilnis būs dubultvilnis. Kā organizēt savu ikdienu, dzīvojot mājās? 31
1 diena
KS
Kārlis Streips
Stāsti
Kārlis Streips: Apgalvojums, ka es neesmu dzīvojis Padomju Savienībā, ir nepatiess 41
Ziņas
Aizliegumu sekas: uz frizieri jāgaida vismaz nedēļa, cenas dārgas, ūdeni padzerties nedrīkst 14
4 stundas
LE
Ziņas
Par kukuļa ņemšanu no kravas auto šofera rosina apsūdzēt divas Valsts policijas amatpersonas
39 minūtes
KO
kokteilis.lv
Aktieris Jānis Jarāns ieraksta īpašu sveicienu sievietēm: video zibens ātrumā “izplatās” sociālajos tīklos 5
KO
VIDEO. Krišnaīts Uģis Kuģis atklāj, kā iepazinies ar savu sievu: kuru līdz šim brīdim nekad nav redzējis kailu un abi nakšņo katrs savā istabā
11:25
LE
“Es vairs negribēju būt dzīva!” Megana Mārkla britu karaļnamam pārmet rasismu 13
3 stundas
KO
20 minūtes
LE
Ziņas
Tiesu izpildītāji: Interese no parādniekiem par Covid-19 izmaksājamo ģimenes pabalstu ir milzīga 2
3 stundas
LE
Ziņas
Kuri 19 novadi varēs rīkot klātienes mācības 1.-4.klasei?
3 stundas
LA
LA.LV
Stāsti
“Ir, kas tam tic!” Ģimenes ārste pastāsta, ko par Covid-19 vakcīnu jautā pacienti 4