Trešdienu vakaros Armands Puče TV24 ēterā vētīs ekonomisko situāciju Latvijā 10

Jau no 13. jūlija katru trešdienu pl 21.00 TV24 ēterā atgriežas raidījums “Naudas cena”, kurā pieredzējušais žurnālists Armands Puče politiķiem, finanšu un ekonomikas speciālistiem uzdos jautājumus, kā dzīvot šajā ekonomiski sarežģītajā laikā. Pirmajā raidījumā Puče trim dažādu laiku Latvijas finanšu ministriem – Danai Reizniecei-Ozolai, Einaram Repšem un Jānim Reiram vaicās: Vai Latvija ir tautsaimniecības krīzes priekšvakarā?

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu
Lasīt citas ziņas

Priekšnojautas par ekonomiskās krīzes dziļumu ir skarbas, bet prognozes – pretrunīgas un nestabilas. Krass energoresursu cenu kāpums un tam pakārtotās izmaiņas citu preču un pakalpojumu cenās būtiski palielinājis iedzīvotāju izdevumus, liekot ķerties pie pandēmijas laikā uzkrātā. Turpretī inflācija aulēkšo 20 un vairāk procentu virzienā. Par saspringto situāciju arvien biežāk brīdina gan Eiropas, gan Latvijas eksperti, tāpēc “Naudas cena”, kas top ar MAF atbalstu, savā otrajā sezonā pievērsīsies visam aktuālajam, kas saistītas ar dzīves dārdzību un kvalitāti, mēģinot viest skaidrību un salikt situāciju pa plauktiņiem.

Raidījuma mērķis būs meklēt atbildes uz jautājumiem, kas Latvijas ekonomiku, sabiedrību kopumā un katru indivīdu gaida tuvākajā laikā, kā pareizi novērtēt situāciju, dažādo informāciju un sagatavoties iespējamiem sarežģījumiem. Armands Puče šos jautājumu ik trešdienas vakaru uzdos politiķiem, finanšu un ekonomikas speciālistiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Raidījums ir par naudu mūsu kabatā. Finanšu pasaules redzamās un neredzamās strāvas, nodokļi, uzkrājumi, apdrošināšana. Mēs atbildēsim uz jautājumiem – kā šobrīd nopelnīt, kā tērēt?” raidījuma sarunu saturu ieskicē Puče, atzīstot, ka šie jautājumi kļūst arvien svarīgāki laikā, kad mūs uzstājīgi aicina gatavoties finansiāli smagai nākotnei.

Skatītājiem jautājumus raidījuma dalībniekiem būs iespēja uzdot, rakstot tos TV24 sociālajos kontos vai sūtot Whatsapp uz 20019275!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.