pexels.com/MART PRODUCTION

Pieaugošais jauniešu skaits ar garīgās veselības problēmām būtiski kavē ekonomiku; četrdesmitgadnieki ir veselīgāki 124

Pieaugošais jauniešu skaits, ar garīgās veselības problēmām, būtiski kavē ekonomikas attīstību, raksta “thesun.co.uk” Publikācijā teikts, ka mūsdienās daudzi cilvēki vecumā no 20 gadiem, visticamāk, būs bez darba sliktas veselības dēļ, veselīgāki ir mūsdienu četrdesmitgadnieki.

Reklāma
Reklāma
“Es esmu tev līdzās…” 5 pazīmes, ka tavi mīļie no aizsaules joprojām ir tuvumā un sargā
TV24
Tramps izvirza ultimātu Ukrainai: nekavējoties jāpārtrauc uguns esošajā frontes līnijā
Kokteilis
Dzīvo Rīgas centrā, bet šampūnam naudas nav: latviešu iemīļotais dziesminieks nonācis neapskaužamā situācijā 99
Lasīt citas ziņas

Vairāk nekā trešdaļa aptaujāto vecumā no 18-24 gadiem apgalvo, ka viņiem bijuši psihisku traucējumu simptomi, – tas vairāk nekā jebkurai citai vecuma grupai, neskatoties uz to, ka pirms diviem gadu desmitiem viņi bija vismazāk skartā grupa.

Satraucoši, ka pēdējo 10 gadu laikā to jauniešu skaits, kuriem nav darba sliktas veselības dēļ, ir vairāk, nekā dubultojies no 93 000 līdz 190 000. Konstatēts, ka tas ir vairāk koncentrēts mazāk izglītotu jauniešu vidū.

CITI ŠOBRĪD LASA

Anglijā valdības izdevumi invaliditātes pabalstiem sasniedza 29 miljardus sterliņu mārciņu 2022.–2023. gadā, bet tiek prognozēts, ka līdz 2028. gadam tie pieaugs līdz 55 miljardiem mārciņu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.