“Turības” dekāne: Krievija ir absolūti neprognozējama, tās nolūks ir radīt bailes 96

TV24 raidījumā “Preses klubs” norisinās saruna par Krievijas apdraudējumu NATO valstīm, tostarp Latvijai.

“Tā noteikti kļūs par lielu problēmu visā pasaulē,” eksperti brīdina par ļoti nepatīkamas ādas sēnītes infekcijas izplatību 9
Kokteilis
Mūsdienās daudzi pat nav dzirdējuši par šiem PSRS laiku mācību priekšmetiem: 7 aizmirstas “disciplīnas”
Kokteilis
FOTO. 5 latviešu Merilinas Monro: sievietes, kurām piemīt skaistuma ikonas šarms. Dažas pat ir bīstami līdzīgas
Lasīt citas ziņas

Biznesa augstskolas “Turība” Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Evija Kļave rosina būt uzmanīgiem: “Es paliktu piesardzīga, jo Krievija un tās gājieni ir absolūti neprognozējami, nesaprotami. Ar mūsu domāšanas veidu tos nav iespējams normalizēt nekādā veidā.”

Viņa stāsta, ka skaidrs Krievijas nolūks ir baiļu radīšana. “Šajā baiļu radīšanas nolūkā tā varētu izspēlēt teātri, bet tam, kas teātrī būs iesaistīts, tas nebūs teātris.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.