Foto: LETA/AFP

Otrdien gaidāmi stipri nokrišņi, tostarp sniegputenis 0

Naktī uz otrdienu un otrdien Latvijā līs un snigs. Valsts austrumu daļā gaidāmi ilgstoši un brīžiem stipri nokrišņi, kā arī sniega sega un slideni ceļi. Savukārt Kurzemē būs maz nokrišņu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šo zodiaka zīmju dzīves šonedēļ sagriezīsies kājām gaisā: kas tās sagaida?
Sabruka vecāku acu priekšā: 11 gadus vecs zēns nonāk slimnīcā pēc tam, kad vairākas stundas bez pārtraukuma pildījis mājasdarbus
Kokteilis
5 zodiaka zīmes šonedēļ pamanīs dīvainas sakritības – neatstāj tās bez ievērības!
Lasīt citas ziņas

Sniega sega veidosies tikai daļā Vidzemes un Latgales. Valsts austrumos vietām gaidāms arī sniegputenis.

Austrumu, dienvidaustrumu vējš naktī brāzmās pūtīs ar ātrumu 8-13 metru sekundē. Dienā valsts galējos austrumos saglabāsies brāzmains vējš, bet rietumu novados, otrdienas pievakarē arī valsts centrālajā daļā vējš norims un valdīs bezvējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra gaidāma no 0..+1 grāda valsts ziemeļaustrumos līdz +6 grādiem Kurzemes piekrastē un Daugavpils apkaimē.

Rīgā otrdiena būs apmākusies, gaidāms lietus un slapjš sniegs. Austrumu, dienvidaustrumu vējš kļūs lēnāks un pievakarē pilnībā norims. Gaisa temperatūra būs +2..+4 grādi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.