Baltkrievijā sāk ierasties vāgnerieši, viens no viņu uzdevumiem ir ieņemt Suvalku koridoru. Kā šo faktu komentē NBS majors? 140

Notikumi Baltkrievijā attīstās – nu var teikt 100%, ka vārgnerieši sāk ierasties Baltkrieivijā, par to liecina Baltkrievijas monitorings, kas ir diezgan uzticams informācijas avots. Vāgnerieši brauc uz Osipovičiem, kas ir netālu no Minskas. Tā TV24 raidījumā “Alktuālais par karadarbību Ukrainā” stāsta Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 67
Lasīt citas ziņas

Dažu dienu laikā ieradušās 3 kolonnas; 15. jūlijā bija pirmā, tad 16. un 17. jūlijā – tiek minēti dažādi skaitļi, 20-60 mašīnu kolonnas.

Šis ir vērtējams kā Krievijas propagandas jājamzirdziņš; Krievijas valsts domes deputāts

CITI ŠOBRĪD LASA
Katapolovs, kurš bijis Rietumu apgabala kara virspavēlnieks, paziņoja, ka vāgneriešu uzdevums ir ne tikai apmācīt Baltkrievijas bruņotos spēkus, bet arī ieņemt Suvalku koridoru.

Slaidiņš mierina, ka “nevajag tikai tagad domāt, ka viss tā notiksies, ka vāgnerieši tagad dosies uz Suvalkiem, bet tas viss ir uzskatāms par Krievijas informatīvo karu.”

Baltkrievijas armija izrādīja ārzemju žurnālistiem lauka nometni, ko piedāvājusi Krievijas algotņu grupējumam "Vagner"
Ir jāsaprot, ka poļi tur pietiekami lielus militāros resursus gatavībā, tāpēc vairāk kā par vienkārši runāšanu iepriekš minēto nevajag uzvert –

tas, kas ir redzēts, kā ir bruņoti poļi, kāda ir viņu militārā tehnika, – tā ir nopietna sagatavošanās.

Vairs pat netiek runāts par militāro eliti, krievu desantniekiem, specvienībām, tagad ir vienkārši – vāgnerieši, kuriem līdzi klīst aura, ka viņi var visu un ka viņi ir pārcilvēki.

Slaidiņš atzīst, ka situācija ir pastāvīgi jāmonitorē, arī NATO to pietiekami labi saprot – acis būs vaļā un uz jebkuru kustību tiks attiecīgi reaģēts. “Galvenais ir robežu drošība,

bet nekādas militāras aktivitātes pret NATO diez vai tik izvērstas, jo tas iedarbinātu 5. pantu – tam nebūtu nekādas jēgas,” atzīst Slaidiņš.

Prigožins grib gāzt Krievijas militāro vadību
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.