Ukrainas militārais analītiķis: Baltijas valstu robežas noteikti jāpārveido par aizsardzības līniju 177

Baltijas valstīm robeža ar Krieviju nekavējoties jāpārveido par aizsardzības līniju, uzskata ukraiņu militārais analītiķis, Ukrainas bruņoto spēku rezerves pulkvedis Oļegs Ždanovs.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

„Gribat to vai nē, bet tāda nu ir situācija. Kamēr krievu tanku dzinēji ir silti, robežai jākļūst par aizsardzības līniju,” TV24 raidījumā „Nedēļa. Post scriptum” atzīst Ždanovs.

„Robeža ir jāaprīko inženiertehniski. Jāveic mobilizācijas resursa pilnīga revīzija, armijas rezervju revīzija. Lai būtu skaidrs, cik daudz pietiks pašiem, un kur ņemt pēc tam. Lai nesanāk, kā mums – kad beidzās munīcija artilērijai, tad sākām to meklēt. Pirmā Ramšteinas sanāksme notika 2022. gada aprīlī, ne jau kara pirmajās dienās,” atgādina militārais analītiķis un uzsver arī citus svarīgus aspektus.

CITI ŠOBRĪD LASA

„Valsts iekšienē ir jāveido sabiedriskais viedoklis. Ja gribi dzīvot – dodies aizstāvēt! Un, protams, ir jācīnās pret separātismu. Tas ir vissāpīgākais jautājums. Zinu, ka pie jums, gluži tāpat kā pie mums, tā ir milzīga problēma, jo prokrieviski noskaņoto pilsoņu procents valstī vēl ir visai liels. Ar viņiem ir jāveic izskaidrojošais darbs. Savukārt aģentūra (Krievijas aģenti) ir jāatklāj un jādeportē. Tas ir pasākumu komplekss. Sākot no robežas inženiertehniskā aprīkojuma, līdz pat specdienestu cīņai pret separātismu valstī.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.