Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: TASS/Scanpix/LETA

Ukraiņi aizdedzinājuši Krievijas armijas tanku un saņēmuši gūstā tankistus 150

Pievieno LA.LV

Snovskā, Ukrainas ziemeļaustrumos, ukraiņu civilpersonas sagūstījuši un sadedzinājuši Krievijas armijas tanku, kas bija noslāpis uz apvedceļa, sociālajā tīklā “Facebook” paziņojis Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Heraščenko.

Tankisti ir saņemti gūstā.

Viņa lēca, nenojaušot… Jauna sieviete iet bojā pēc prātam neaptveramas instruktoru kļūdas
TESTS. Erudīcijas tests, kurā tikai paši gudrākie spēj iegūt vairāk par 70%
Kokteilis
TESTS. Uzmanīgi aplūko attēlu – vai vari uzminēt, kurš no pāriem ir vislaimīgākais?
Lasīt citas ziņas

“Vienkārši ukraiņu vīri izvilka tankistus un tanku aizdedzināja. Tankisti atrodas drošībā. Pret viņiem labi izturas. Kad padzīsim agresora armiju, puiši atdos viņus atpakaļ mātēm. Mēs brīdinājām, ka nesagaidīsim iebrucējus ar ziediem,” pavēstīja Heraščenko.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.