Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: TASS/Scanpix/LETA

Ukraiņi aizdedzinājuši Krievijas armijas tanku un saņēmuši gūstā tankistus 150

Pievieno LA.LV

Snovskā, Ukrainas ziemeļaustrumos, ukraiņu civilpersonas sagūstījuši un sadedzinājuši Krievijas armijas tanku, kas bija noslāpis uz apvedceļa, sociālajā tīklā “Facebook” paziņojis Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Heraščenko.

Tankisti ir saņemti gūstā.

Kokteilis
Katras zodiaka zīmes grēcīgie prieciņi, kas mērķtiecīgi tiek slēpti no citu acīm
Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Lasīt citas ziņas

“Vienkārši ukraiņu vīri izvilka tankistus un tanku aizdedzināja. Tankisti atrodas drošībā. Pret viņiem labi izturas. Kad padzīsim agresora armiju, puiši atdos viņus atpakaļ mātēm. Mēs brīdinājām, ka nesagaidīsim iebrucējus ar ziediem,” pavēstīja Heraščenko.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.