Ekrānšāviņš no FB

Dzīvoklī uzsprāgst elektriskā skrejriteņa akumulators. Izceļas plašs ugunsgrēks 50

Pievieno LA.LV

Trešdienas vakarā Lietuvas kūrortpilsētā Palangā aizdedzies dzīvoklis, iespējams, elektriskā skrejriteņa akumulatora eksplozijas dēļ. “Ap pulksten 22:00 tika saņemts izsaukums, ka vienā no dzīvokļiem izcēlies ugunsgrēks. Kad ieradās ugunsdzēsēji, uguns jau bija izplatījusies,” sacīja Klaipēdas ugunsdzēsības glābšanas pārvaldes galvenā speciāliste Aurēlija Maslauskiene, par to ziņo kaimiņvalsts medijs lrt.lt.

RAKSTA REDAKTORS
Igors Rajevs atstāj parlamentārā sekretāra amatu un ieskicē bardaku aizsardzības sistēmā: “Spējas ne tuvu nav tādas, par kādām ticis stāstīts…” 23
Veselam
11 lietas, ko ievērot ikdienā, lai par 50% samazinātu risku saslimt ar vēzi
“Bija plkst. 14.10 pēcpusdienā, kad es iegāju mūsu dēla istabā…” Jānis Vanags atsauc atmiņā dienu, kad zaudēja arī otru dēlu
Lasīt citas ziņas

«Izmeklēšanā noskaidrots, ka ugunsgrēku, iespējams, izraisījis elektriskais skrejritenis, kas tika tajā brīdī lādēts. Protams, izmeklēšana turpinās un var parādīties jauni apstākļi, taču tā ir sākotnējā versija,” viņa piebilda.

Pēc viņas teiktā, sprādziena brīdī dzīvoklī atradās cilvēki, taču viņi no traumām izvairījās, jo atradās citā telpā. Ugunsgrēks nodarījis nopietnus postījumus dzīvoklim un ēkai. “Elektroinstalācija vai nepareiza elektroierīču lietošana ir viens no biežākajiem ugunsgrēku cēloņiem, un, runājot par elektriskajiem skrejriteņiem, tas ir diezgan izplatīts,” sacīja Maslauskiene.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Bieži vien tiek izmantoti nepareizi lādētāji, tāpēc litija akumulators nav pareizi uzlādēts. Iesakām cilvēkiem sazināties ar apkalpojošo personālu un uzklausīt viņu ieteikumus,” viņa piebilda.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.