Vai Latvijā arī dīzeļdegviela maksās 2,77 eiro litrā kā Zviedrijā? – prognozē Gašpuitis 0

Pievieno LA.LV

Dainis Gašpuitis, SEB bankas ekonomists TV24 sprieda tā:
– Tas, ko mēs esam redzējuši attiecībā uz naftas un citu energoresursu cenām, viennozīmīgi vienā virzienā prognozēt ir neiespējami. Šobrīd ir redzami signāli par iespējamu ekonomikas recesiju, un – ja ekonomika sagrīļosies, tiks koriģēts pieprasījums un cenas var iet lejā. Nedomāju, ka tas ir labvēlīgākais scenārijs, lai mēs redzētu cenas krītam… Noteikti, ka saspīlējums vēl ir priekšā, – ekonomists izteicās bez optimisma.

Fico pēc tikšanās ar Zelenski mainīja savas domas par došanos uz Putina parādi Maskavā
VIDEO. Automašīnai izrauts motors! Uz Jūrmalas šosejas avārija; pie stūres bijusi sieviete
VIDEO. Krievijas opozicionārs Kasparovs ukraiņiem norāda, kā ar vienu darbību dot “trīskāršu triecienu” Putinam un Krievijai
Lasīt citas ziņas

Eiropas Savienības valstis strādā un meklē risinājumus. Ļoti iespējami kādi šobrīd neredzami apstākļi, kas neļaus naftas un citu energoresursu cenai turpināt kāpt. Pagaidām pieprasījums pasaulē ir gana spēcīgs, neskatoties uz salīdzinoši augsto cenu, konstatē Gašpuitis.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI