Viktors Valainis.
Viktors Valainis.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Valainis: Kamēr valdības lēmumi tiks balstīti socioloģiskās partiju aptaujās, mēs dzīvosim krīzē 32

Latvijas Ārstu biedrības pieprasījumam par Veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju pievienojušās arī citas mediķu organizācijas. Saeimas deputāts (ZZS) Viktors Valainis TV24 raidījumā “Valdības spēles” norāda, ka Zaļo un Zemnieku savienība jau septembrī bija pieprasījusi Daniela Pavļuta demisiju, ko toreiz neatbalstīja ne valdība, ne Saeimā pārstāvētās koalīcijas partijas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Viņa ieskatā tā tomēr ir visas valdības, tajā skaitā Ministru prezidenta, atbildība. “Šajā brīdī šis pieprasījums Danielam Pavļutam ir dziļi simbolisks, jo patiesībā jau pieprasījums ir visai valdībai, jo tā nevar būt, ka tikai Daniels Pavļuts šobrīd ir tas vainīgais viens pats.”

“Šobrīd es redzu mazu bērnu uzvedību, kas meklē, kurš nu ir vainīgs, kurš nav vainīgs. Patiesībā atbildība ir pilnīgi visai koalīcijai.”
CITI ŠOBRĪD LASA

Valainis stāsta, ka ir runājis ar ekspertiem, kuri konsultējuši valdību, un viņi ir norādījuši, ka valdības locekļi neuzticas datiem un neieklausās ekspertu atzinumos, kas līdz ar to mūs ir novedis šādā situācijā.

“Mēs varam mainīt kādu valdību gribam, bet, kamēr būs šāda valdība, kas savus lēmumus balstīs socioloģiskās partiju aptaujās, mēs dzīvosim tādā krīzē,” uzskata Valainis.

Tāpat viņš domā, ka mēs vēl neesam tajā dziļākajā krīzes punktā, pamatojot to ar pasaules demokrātisko valstu pieredzi, ka ļoti veiksmīgi šobrīd notiek ne tikai valdības maiņas, bet arī vēlēšanas. Līdz ar galvenā problēma, viņaprāt, ir rīcībnespējīga valdība.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.