Valdis Keris: Ja jau testēs visus strādājošos, tad jāļauj darbā atgriezties nevakcinētajiem 234

Lelde Veinberga, TV24

“Šobrīd tas patiesi izskatās ļoti dīvains pasākums,” valdības lēmumu noteikt visiem klātienē strādājošajiem divas reizes nedēļā veikt Covid-19 testēšanu, TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” saka Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības  priekšsēdētājs Valdis Keris.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Krievijā masveidā atceļ tradicionālās 9. maija parādes. Kas pēkšņi noticis?
Lasīt citas ziņas

Valdība noteikusi, ka no 6. decembra visiem klātienē strādājošajiem jāveic Covid-19 antigēnu paštests – vismaz divas reizes nedēļā.

Pirmos trīs miljonus eiro procesa nodrošināšanai saņēmis uzņēmums “Ekspress laboratorija”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Obligātā vakcinācija atsevišķās profesiju grupās tika argumentēta ar to, ka nepieciešams nodrošināt epidemioloģiski drošu vidi un tagad tas ir izdarīts – visi, kuri strādā noteiktās nozarēs un klātienē ir vakcinēti. Tad kāpēc epidemioloģiski drošā vidē ir jāveic regulāra testēšana?

Tātad tā nav epidemioloģiski droša vide. Ko tad darīt ar tiem cilvēkiem, kuri atstādināti no darba vai jau aizgājuši no tā?

Viņus tagad būtu jāņem atpakaļ, jo faktiski regulāra testēšana arī viņiem nodrošinātu iespēju strādāt.

Tas bija tas, ar ko vajadzēja sākt, nevis tagad mākslīgā veidā izrādīties,” uzskata V. Keris.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.