Laukos
Mežsaimniecība

Valsts meža dienesta ģenerāldirektora Krēsliņa ienākumi pērn pieauga par 8,9%0

Foto: LVM

Valsts meža dienesta (VMD) ģenerāldirektora Anda Krēsliņa kopējie ieņēmumi pērn bija 55 085 eiro, kas ir par 8,9% vairāk nekā 2017.gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija.

No kopējiem ienākumiem 43 995 eiro Krēsliņš saņēmis kā darba algu VMD, 10 783 eiro – kā pensiju no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras. Tāpat viņš guvis 259 eiro ienākumus uzņēmumā “Tolmets Vidzeme”, kā arī 39 eiro procentu maksājumus no bankas “Citadele” un gandrīz astoņu eiro procentu maksājumus no “Swedbank”.

No amatpersonas deklarācijas izriet, ka Krēsliņam skaidrā naudā pērnā gada beigās bija uzkrāti 3000 eiro un 1000 ASV dolāru, savukārt banku kontos viņam glabājās kopumā 83 426 eiro.

VMD ģenerāldirektora īpašumā 2018.gada nogalē bija 2014.gada izlaiduma “Mitsubishi Outlander” automašīna.

Krēsliņš deklarējis arī viņam piederošu zemes un ēkas īpašumu Alsviķu pagastā un būvi Alūksnē, kā arī kopīpašumā – būvi Alūksnes novadā un zemi Alūksnē.

Jau ziņots, ka 2017.gadā VMD ģenerāldirektora kopējie ieņēmumi bija 50 563 eiro.

VMD ir Zemkopības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas atbild par meža politikas realizāciju visā Latvijas teritorijā, uzrauga normatīvo aktu ievērošanu un realizē atbalsta programmas ilgtspējīgas mežsaimniecības nodrošināšanai.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.