Latvijā
Kriminālziņas

Policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesos par miesas bojājumu nodarīšanu0

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Valsts policijas (VP) amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesos par miesas bojājumu nodarīšanu. Abi kriminālprocesi ir nodoti prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, portāls LA.lv informēja VP.
 
Pagājušā gada 17.jūlijā VP Kuldīgas iecirknī saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka pie viņiem ir vērsies vīrietis, kurš ir sašauts.

VP par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un noskaidrots, ka dienu pirms informācijas saņemšanas vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi. Viņam kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlās konflikts ar kādu vīrieti, kā rezultātā viņam tika nodarīti miesas bojājumi un raidīti vairāki šāvieni ar pneimatisko ieroci viņa virzienā.

Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts 1989.gadā dzimis vīrietis.

 
Savukārt pagājušā gada 21.jūlijā VP saņemta informācija par to, ka Kuldīgā, Kalna ielā kādam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi. VP par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un noskaidrots, ka vīrietis braucis pa Kuldīgu un pamanījis uz ielas konfliktējam personas – vīrieti un sievieti.

Saistītie raksti
Vīrietis apturēja automašīnu, izkāpa ārā un vēlējas noskaidrot, kas notiek, jo no malas izskatījās, ka sievietei tiek darīts pāri.

Pienākot tuvāk un bilstot dažus vārdus, sekoja sitiens no konfliktā iesaistītā vīrieša puses otram vīrietim pa seju. Cietušais izsauca VP, pēc tam pats vēršoties medicīnas iestādē. Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu tiek turēts kāds kuldīdznieks, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem.
 
Saskaņā ar Krimināllikumu, par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Soda apmēru noteiks tiesa.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
FOTO: Ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa un 1991. gada barikāžu laikā kritušo piemiņas vietām Bastejkalnā
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Policija rosina apsūdzēt vīrieti par amfetamīna laboratorijas uzturēšanu Salaspilī
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā bezvēsts pazudusī Andželika ir atrasta
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Uzdevumi, kas jāpilda ķīmijas olimpiāžu dalībniekiem, kļūst aizvien grūtāki. Saruna ar Nauri Narvaišu
4 stundas
LE
LETA
Sports
Merzļikins atzīts par NHL aizvadītās nedēļas otro zvaigzni
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ekstrēmos laikapstākļos Spānijā divi bojāgājušie 1
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Par mata tiesu no lielas nelaimes! Ļaundaris kāpņu telpā sarīko ugunsgrēku
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Koalīcija iebilst pret mīkstākām prasībām VP vadītāja amata kandidātiem
3 stundas