Foto – Fotolia

Vārti uz pārmaiņām. Ko Saules un Mēness aptumsumi nes katrai zodiaka zīmei? 0

Aptumsumi astroloģijā – vārti uz pārmaiņām

“Ukraiņu ģenerālštābs par to klusē, bet tas ir apzināti!” Slaidiņš komentē pēdējās 24 stundās notikušo 18
FOTO. Ap māju iestādīti košumkrūmi, arī augļu kociņi! Kā Iveta piecos mēnešos uzcēla savu sapņu māju
VIDEO. Ukraina palaiž raķešu “viesuļvētru” pret Krievijas spēkiem
Lasīt citas ziņas

Saules un Mēness aptumsumi astroloģijā tiek uzskatīti par enerģijas koncentrācijas punktiem, sava veida portāliem, kas atver jaunas iespējas un atnes pārmaiņas. Aptumsumu interpretācija astroloģijā tiek saistīta ar jaunmēness un pilnmēness fāzēm, kad tās sakrīt ar Mēness mezglu asi, kura savukārt veidojas savstarpēji mijiedarbojoties Zemes orbītai ap Sauli un Mēness orbītai ap Zemi, žurnālā “Māksla Mīlēt” raksta astroloģe Lana Lapiņa.

Mēness mezglu ass simboliski norāda uz cilvēka attīstības virzienu, ietverot gan svarīgus dzīves pavērsienus, gan arī likteņa dotas mācību stundas. Enerģijas plūsma šajā laikā ir tik spēcīga, ka kļūst gandrīz neiespējami virzīties pret straumi vai censties izmainīt radušos apstākļus. Aptumsumi signalizē mums par kāda attīstības cikla sākumu vai noslēgumu, un tie var aktivizēt gan pozitīvus, gan arī negatīvus notikumus mūsu dzīvē. Aptumsumi parasti izraisa pēkšņas pārmaiņas biznesā un attiecībās, iespējamas negaidītas šķiršanās un zaudējumi vai tieši otrādi – tie dod impulsu svarīgu attiecību vai projektu sākumam, citu svarīgu lēmumu pieņemšanai. Liktenīgums šajā kontekstā nozīmē cilvēka iepriekš veiktās brīvās gribas izvēles, kuras mums ir jāpiedzīvo cēloņu un seku nosacījumu ietvaros. Tie ir punkti laikā un telpā, kad cilvēkam rodas iespēja mainīt dzīves ceļa virzību vienā no divu pretnostatīto vektoru virzieniem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Cilvēks var izvēlēties evolucionāro ceļu un garīgo izaugsmi vai arī iet pa involūcijas ceļu, kas neizbēgami pastiprinās iekšējās neatrisinātās problēmas. Idejas, piedāvājumi, projekti un cilvēki, kas ienāk mūsu dzīvē aptumsumu periodos, var kļūt par daļu no mūsu dzīves uz ilgu laiku.

MĒNESS APTUMSUMS tiek saistīts ar kaut kāda dzīves posma noslēgumu vai nobriedušas situācijas realizēšanos. Tā ir maksimāla kādu svarīgu jautājumu vai problēmu izpausme dzīvē. Tā var būt arī krīze, kuras rezultātā kaut kas tiks kardināli mainīts.

Situācija un apstākļi pēc aptumsuma vairs nepaliks kā līdz šim. Tas ir laiks, kad priekšplānā izvirzās attiecību jautājumi, juridiskie strīdi un atklāti konflikti. Mēness aptumsums var atnest ilgi cerēto tikšanos vai arī pielikt punktu sen briedušām domstarpībām. Tas, kas tiek sagrauts šajā periodā, ir ļoti grūti atjaunojams iepriekšējā līmenī.

SAULES APTUMSUMS savukārt atver jaunu dzīves ciklu. Tas izvirza priekšplānā lietas, kuras tuvākajā nākotnē prasīs neatliekamu uzmanību un risinājumu. Tās var būt jaunas perspektīvas, kuru aktivizēšanās pamazām attālinās un aizvirzīs pagātnē sevi izsmēlušas situācijas un cilvēkus.

Oktobrī daļējs Saules aptumsums norisināsies 23. oktobrī Skorpiona zīmē.

AUNS

Priekšplānā izvirzās partnerattiecību jautājumi, sadarbības un biznesa partneru attiecību tēmas, kopīpašumu un resursu pārdalīšanas jautājumi. Karjerai un statusa lietām var būt izšķiroša nozīme spējā rast kompromisu starp partneriem. Vienlaikus atver jaunas iespējas radošām lietām, mīlestībai un sadarbības partneru meklējumiem ārzemēs. Ceļojumi var atnest jaunas, perspektīvas idejas un optimismu.

VĒRSIS

Spriedzes situāciju atrisinājums var nākt caur psiholoģisko atmosfēru darba kolektīvā, attiecībās ar kolēģiem un nepatīkamiem situāciju pavērsieniem intrigu vai slēptu nelabvēļu veidolā. Var aktualizēties vai noskaidroties jautājumi, kas skar veselības stāvokli un iespējamo ārstēšanās kursu. Veiksmīgākam risinājumam ieteicams nedominēt ar savu uzskatu un viedokļu paušanu. Pozitīvas iniciatīvas saistās ar kredītresursu iegūšanu sava mājokļa uzlabošanai un iekārtošanai.

DVĪŅI

Kompromisa meklējumi starp individuālajām radošajām izpausmēm un kolektīvajām interesēm. Finansējuma jautājumi var izraisīt krīzi un radīt zaudējumus. Pozitīvie ieguvumi būs jaunas izglītošanās iespējas, ceļojumi un lieliskas iniciatīvas ballīšu, izklaižu un mākslas cienītājiem. Baudi prieka mirkļus kopā ar saviem bērniem vai arī iepriecini sevī pašā mītošo bērnu!

VĒZIS

Izejas meklējumi labirintos starp ģimenes lietām un iniciatīvām karjerā. Kāds no partneriem var neizturēt un nostādīt tevi izvēles priekšā, lai tu spertu izšķirīgo soli lēmuma pieņemšanā. Vienlaikus var parādīties labvēlīgas iespējas izrādīt savu aktivitāti darba kolektīvā un saņemt sen gaidīto algas pielikumu. Tuvinieku iepriecināšanai iegādājies sen lolotos interjera priekšmetus mājīgas  atmosfēras radīšanai.

LAUVA

Domas pārņems jautājumi par labāko variantu meklējumiem starp palikšanu uz vietas un laimes zemes meklējumiem tālumā. Atmosfēra darbā nestabila un prasa arvien jaunus risinājumus un pielāgošanos mainīgajos ekonomiskajos apstākļos. Pašas optimisms, stratēģiska domāšana un arī zināms risks attaisnosies un var kļūt par atslēgu veiksmīgam risinājumam. Papildus rūpes būs
saistītas ar mājokļa jautājumu iniciatīvām.

JAUNAVA

Finanšu rūpes risināsies par labu personīgajai iniciatīvai un jaunām peļņas gūšanas iespējām, pagātnē atstājot psiholoģisko atkarību no partnera finansiālā atbalsta. Ieguldi enerģiju radošās nodarbēs, esi aktīva, strādājot mājās, tad arī ieguvumi gan materiālajā, gan garīgajā sfērā nebūs ilgi jāgaida. Baudi labsajūtu meditācijās un esi nesavtīga, palīdzot citiem!

SVARI

Attiecību mierizlīguma meklējumi, jautājumi par un ap dzīvesvietu. Iekšējās psiholoģiskās problēmas meklēs izejas punktus ilgi krāto problēmu risināšanai. Attiecības ar vecākiem kā tēma pārmaiņām un atbrīvošanās iespēja no pagātnes nastas. Labsajūtu atradīsi kolektīvās nodarbēs starp domubiedriem, esot nepārtrauktā kustībā, komunikācijā un pārbraucienos.

SKORPIONS

Jau gribētos pašai būt sava likteņa lēmējai, tomēr vēl nāksies iespringt, pildot dienišķos darba pienākumus. Tā vietā, lai visus pārliecinātu par savu uzskatu pareizību vai manipulētu, kļūsti par cēlu un augstsirdīgu autoritāti. Atceries par godīgumu, ētiku un morāli. Pie horizonta ir lieliskas iespējas labi nopelnīt, tāpēc izrādi iniciatīvu, jo vienlaikus tas ļaus saglabāt arī iekšējo mieru un paļāvību uz sevi.

STRĒLNIEKS

Darbs ar kolektīvu vai grupām tev rada prieku, vienlaikus stimulējot arī novatorisku pieeju savām individuālajām izpausmēm. Dienaskārtības aktuālais jautājums ir atrast veiksmīgāko risinājumu finanšu situācijas attīstībai, sabalansējot savas radošās iespējas ar kolektīvajām interesēm. Izrādi entuziasmu un iniciatīvu, paplašini savas zināšanas, un tavi ieguvumi būs atzinīgs novērtējums
no grupas biedriem un plaša rezonanse sabiedrībā.

MEŽĀZIS

Daudz enerģijas tev vajadzēs līdzsvara atrašanai starp profesionālās izaugsmes iespējām un arvien pieaugošo iekšējo psiholoģisko spriedzi ģimenē. Ierobežo savas sabiedriskās aktivitātes un to vietā atrodi mierīgu un klusu stūrīti mājās, lai vienatnē radoši darbotos un stratēģiski saplānotu savus darbus. Partneris tevi atbalstīs gan morāli, gan arī finansiāli, tāpēc rezultātā ieguvēji
būs visi.

ŪDENSVĪRS

Galvā grozās domas par tuviem un tāliem ceļiem, meklējot zelta vidusceļu starp esošajām iespējām un šķietamo laimi ārzemēs. Varbūt nesteidzies ar lēmumu pieņemšanu, bet velti laiku dziļām un nopietnām pārdomām, kas ļaus tev saskatīt iespējamo risinājumu pašās zemapziņas dzīlēs. Partnera labvēlība radīs tevī papildu optimismu un dos pozitīvu impulsu savas pārliecības
stiprināšanā.

SAISTĪTIE RAKSTI

ZIVIS

Sabiedriskā rosīšanās prasīs daudz enerģijas, bet vienīgā problēma ir atrast arī tam nepieciešamo finansējumu. Meklējot risinājumu starp savu maku un partnera maku, neaizmirsti čakli strādāt un izrādīt iniciatīvu arī vadībai. Darbā solās būt labvēlīgas iespējas, un tavas pūles tiks atzinīgi novērtētas. Koncentrējies, lai attīstītu savu profesionālo izglītību un celtu kvalifikācijas līmeni!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
“Ukraiņu ģenerālštābs par to klusē, bet tas ir apzināti!” Slaidiņš komentē pēdējās 24 stundās notikušo 18
FOTO. Ap māju iestādīti košumkrūmi, arī augļu kociņi! Kā Iveta piecos mēnešos uzcēla savu sapņu māju
VIDEO. Ukraina palaiž raķešu “viesuļvētru” pret Krievijas spēkiem
Septiņu 14.Saeimas deputātu kandidātu vārdi atrodas VDK kartotēkā 64
Balagāns jau sen bija jāver ciet. Advokāts neizpratnē, kā var sabojāt tik vienkāršu lietu kā pieminekļa nojaukšanu
Lasīt citas ziņas

Finanšu partneris - LANDE

Sadarbības projekts
Saskaņā ar iedzīvotāju virzīto iniciatīvu tiek meklēts juridiskais pamatojums Ždanokas partijas darbības aizliegšanai
Māris Zanders: Lai izdarītu muļķības, nav obligāti būt “Kremļa aģentam” 6
Revidentu aplēses: ja diennakti nav pieejams portāls “Latvija.lv”, iedzīvotājiem jāpatērē 15,40 EUR un 1,5 stunda pakalpojuma saņemšanai klātienē
“Nedaudz mazāk ir svārstīgāki – aizies, ja nebūs jābrauc sēnēs vai jārokas kartupelājā,” – E. Līcīša feļetons 2
ANO Drošības padome apspriedīs krīzi Zaporižjas AES – pēc Krievijas pieprasījuma
08:31
Šovakar grupa “Eolika” sniegs bezmaksas koncertu Vērmanes dārzā
08:20
Revidentu aplēses: ja diennakti nav pieejams portāls “Latvija.lv”, iedzīvotājiem jāpatērē 15,40 EUR un 1,5 stunda pakalpojuma saņemšanai klātienē
08:13
FOTO. Koši, drosmīgi un radoši! Kurš šogad bija stilīgākais “Summer Sound” apmeklētājs? 7
Federālā Izmeklēšanas biroja reids Trampa villā rada politisku vētru
EM: Inčukalnā ir rezervēts pietiekams dabasgāzes apjoms mājsaimniecību vajadzībām 15
Gaidāma ļoti saulaina un silta ceturtdiena
“Ukraiņu ģenerālštābs par to klusē, bet tas ir apzināti!” Slaidiņš komentē pēdējās 24 stundās notikušo 18
Šovakar grupa “Eolika” sniegs bezmaksas koncertu Vērmanes dārzā
FOTO. Ap māju iestādīti košumkrūmi, arī augļu kociņi! Kā Iveta piecos mēnešos uzcēla savu sapņu māju
Par vairāk nekā divus miljonus eiro piesavināšanos apsūdz bijušo LOK prezidentu un tagadējo LHF valdes locekli
FOTO. Kubas ostas pilsētā Matansasā izcēlies katastrofāls ugunsgrēks 15
Jūrmalnieki šodien piketēs, jo vēlas iespaidot Domes lēmumu par bibliotēku slēgšanu
VIDEO. Lidmašīna nogāžas uz noslogotas maģistrāles Kalifornijā un aizdegas
Iedzīvotājiem atlīdzinās pusi apkures sadārdzinājuma, bet rodas diskusijas par malkas iegādes pierādīšanu
Bunkus slepkavības lietā aizturēts vēl viens cilvēks 4
Pārstāda avenes, laista un mēslo rododendrus. Kādi darbi dārzā jāpaspēj paveikt augustā?
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs