Foto: Shutterstock

Vēl vari pagūt pieteikt savu dižogu – pagarināta pieteikšanās 18. Latvijas lielākā ķirbja čempionātam 2

Lielās dalībnieku intereses rezultātā “Maxima” pagarinājusi pieteikšanos “Latvijas lielākā ķirbja čempionātam” līdz 10. oktobrim. Uzvarētāji tiks noskaidroti 20. oktobrī, kad jau 18. reizi desmit brangākos ķirbjus mērīs un svērs Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Ķirbjus konkursam var pieteikt līdz 10. oktobrim (ieskaitot), nosūtot ķirbja apkārtmēru gan horizontāli, gan vertikāli, kā arī dižogas atrašanās vietu un savu kontaktinformāciju uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi “Pieteikums konkursam “Latvijas lielākā ķirbja čempionāts””.

Par iekļūšanu finālā visus pretendentus organizatori informēs personīgi līdz 11. oktobrim. Šogad “Latvijas lielākā ķirbja čempionāts” notiks 20. oktobrī Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā, aicinot interesentus gan piedalīties dažādās aktivitātēs, gan būt lieciniekiem čempionāta uzvarētāja un dažādu īpašu nomināciju noteikšanā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pērn kopumā tika pieteikti 18 ķirbji no tādiem Latvijas novadiem kā Dobeles, Kuldīgas, Ādažu, Ventspils, Dienvidkurzemes, Jēkabpils, Jelgavas, un pat no Rīgas. Vērienīgāko dižogu izaudzēja Luīza Neimane no Kuldīgas novada, ķirbim sasniedzot 351 kg svaru un 390×374 cm apkārtmēru. Latvijas lielākā ķirbja rekords šobrīd ir 574 kg un to 2018. gadā uzstādīja Luīzas Neimanes Kuldīgas novadā audzētais ķirbis.

Šogad Latvijā brangāko ķirbi izaudzēja Ingrīda no Dobeles
Noskaidrots Latvijas lielākais ķirbis
Izstāde "Ķirbji un citas lielas ogas 2019"

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.