foto: LETA

Vēstniecība: Latvijas fani uzvedas atbildīgi; Turcijā jābūt piesardzīgiem 0

Līdz šim Latvijas vēstniecībā Turcijā pēc palīdzības nav vērsies neviens no Latvijas valstspiederīgajiem, kurš devies vērot šajā valstī notiekošo Eiropas čempionātu (EČ) basketbolā, aģentūru LETA informēja vēstniecībā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ārsti brīdina: šie 3 alkohola veidi ir īpaši kaitīgi veselībai 1
Krimināls
FOTO. Traģiska avārija uz Via Baltica: sadūrās divi kravas auto, vieglā automašīna un mikroautobuss; sievietes dzīvību neizdevās izglābt
Veselam
7 labākie produkti, ko vajadzētu lietot ik dienu, lai “neaizkaļķotos” asinsvadi
Lasīt citas ziņas

“Par laimi, mums patiešām saistībā ar čempionātu līdz šim nav bijis neviena “konsulārā gadījuma”. Basketbola līdzjutēji, lai arī ievērojamā skaitā, acīmredzot uzvedas ļoti atbildīgi, un mums par to liels prieks,” norādīja vēstniecībā.

Jau ziņots, ka Ārlietu ministrija (ĀM) čempionāta apmeklētājiem iepriekš atgādināja, ka Turcijā joprojām saglabājas augsta teroristu uzbrukumu iespējamība, tādēļ personas, kas dodas uz čempionātu, tika aicinātas izvairīties no cilvēku pulcēšanās vietām un būt īpaši uzmanīgiem un vērīgiem, uzturoties tūristu iecienītās sabiedriskās vietās.

CITI ŠOBRĪD LASA

ĀM norādīja, ka Turcijā līdz šī gada 18.oktobrim ir spēkā ārkārtas stāvoklis, tādēļ šajā laikā var tikt ieviesti pastiprināti drošības pasākumi, piemēram, personu apliecinošu dokumentu pārbaudes, transportlīdzekļu pārbaudes un aizliegumi pulcēties noteiktās vietās, tādēļ ministrija aicina ievērot drošības un tiesībsargājošo iestāžu pārstāvju norādījumus.

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Stambulā EČ finālturnīra astotdaļfinālā ar pārliecinošu sniegumu sagrāva Melnkalnes izlasi, otro reizi pēc kārtas sasniedzot ceturtdaļfinālu, kurā šovakar tiksies ar spēcīgo Slovēniju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.