Valsts ieņēmumu dienesta ēka.
Valsts ieņēmumu dienesta ēka.
Foto: Ieva Makare/LETA

VID sodījis vairākus Latvijas politiķus par nepatiesi sniegtām ziņām deklarācijās 20

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šogad par nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā un citiem pārkāpumiem sodījis vai izteicis aizrādījumu vairākiem Saeimas deputātiem un citām amatpersonām, liecina VID apkopotā informācija.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka 20
Dārgāk nekā Šveicē, Vācijā vai Dānijā. Vietnē, kas analizē dzīves dārdzību, norādīts, ka Latvijā komunālie pakalpojumi ir otrie dārgākie pasaulē
Kokteilis
“Tā ir visprastākā lielummānija un cinisms!” Grupas “Līvi” dibinātājs beidzot skaļi paudis savu viedokli par grupas pašreizējām darbībām
Lasīt citas ziņas

Jūlijā par nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā par 2021.gadu par pārskata periodā gūtajiem ienākumiem aizrādījums izteikts Saeimas deputātam Andrim Skridem (AP).

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktoram Kasparam Rožkalnam šovasar piemērots 70 eiro sods par valsts amatpersonu sarakstu un to grozījumu neiesniegšanu noteiktajā termiņā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Toreizējai Saeimas deputātei un Ekonomikas ministrijas parlamentārajam sekretārei Ilzei Indriksonei (NA) par neprecīzi norādītiem ienākumiem deklarācijā par 2021.gadu izteikts aizrādījums. Maija beigās Indriksone kļuva par ekonomikas ministri.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis saņēmis 140 eiro sodu par valsts amatpersonu sarakstu un to grozījumu neiesniegšanu noteiktajā termiņā.

Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centra vadītājam Ervīnam Kopeikam piemērots 210 eiro sods par valsts amatpersonu sarakstu un to grozījumu neiesniegšanu noteiktajā termiņā.

Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaigai Pūcei piemērots 70 eiro sods par valsts amatpersonu sarakstu un to grozījumu neiesniegšanu noteiktajā termiņā.

Saeimas deputāts Māris Možvillo (PCL) ticis pie diviem sodiem. 30 eiro sods piemērots par nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā par 2020.gadu, neprecīzi uzrādot gūtos ienākumus. Savukārt 50 eiro sods piemērots par nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā par 2019.gadu, kur arī neprecīzi bija uzrādīti ienākumi.

Par līdzīgiem pārkāpumiem šogad sodīti vai aizrādījumu saņēmuši vairāki desmiti citu nozaru amatpersonu, tostarp, VID amatpersonas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.