Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Shutterstock

VIDEO. Ģimene pa logu noraugās, kā pa mājas pagalmu klaiņo milzīgs vilks: plēsējs redzēts tikai 5 kilometrus no Saldus centra 96

Kāda ģimene pa savas mājas logu pamanījusi klaiņojam lielu, klibu dzīvnieku, ko izdevies arī nofilmēt. Sākotnēji mājinieki padomājuši, ka varbūt tas varētu būt suns, tomēr, kā vēlāk izrādījies, tas bijis vilks, kurš pie tam mutē nesis kāda dzīvnieka atliekas, vēstī portāls medibam.lv.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192
Lasīt citas ziņas

Aculiecinieki atklājuši, ka tas, kas vilkam bijis zobos, esot izskatījies pēc stirnas galvas ar ādas strēmelēm.

Izmēros iespaidīgais plēsējs manīts mājas pagalmā pie Saldus pilsētas robežas, tikai piecus kilometrus no pilsētas centra, pie Sātiņu dīķiem.
CITI ŠOBRĪD LASA

No šīs vietas netālu atrodas arī makšķernieku iecienītas copes vietas un atpūtas bāze “Krustkalni”.

Kā portālam la.lv apliecina žurnāla “Medības” galvenā redaktore un medniece Linda Dombrovska, veci, slimi un savainoti plēsēji meklē vieglāk pieeju pārtiku, kas nozīmē – nāk tuvāk apdzīvotām vietām, un tieši tādēļ arī kļūst ļoti bīstami.

Ir jāuzmana savi suņi, kas vilkam ir izcila maltīte. Linda teic, ka pastāv ļoti liela iespēja, ka šāds, savainots vilks tuvosies apdzīvotām mājām un centīsies iegūt jebkādu ēdienu, kas ir viegli pieejams. Tas var būt suns, truši, aitas, kazas, pat arī kaķis, tāpat arī kāda pārtika, kas atstāta pagalmā vai izmesta miskastē.

Par spīti tam, ka kādam varētu rastos vēlme savainotajam plēsējam palīdzēt, to noteikti nedrīkst darīt un nedrīkst dzīvnieku arī piebarot! Tādā veidā cilvēki var radīt draudus sev un saviem tuvajiem. Ja dzīvnieks ir nokļuvis bezpalīdzīgā stāvoklī, ir jāinformē Valsts meža dienests, kas varētu lemt par turpmāko rīcību.

Ģimene mājas pagalmā pamana savainotu vilku:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.