Foto: aculiecinieku/ Shutterstock. Kolāža – la.lv

Izskrēja tik ātri, ka pat nepaspēja izvilkt telefonu! Tikai 60 km no Rīgas pie “Avārijas brigādes” izklaides parka manīts pieaudzis lācis 95

Pagājušās nedēļas nogalē Ogres novada Lēdmanes pagastā – turpat, kur atrodas izklaides parks “Avārijas brigāde”, aculiecinieki redzējuši klaiņojam pieaugušu lāci, informē portāls medibam.lv.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Prezidenta izbrauciens ar riteni pārvērties Daugavā ieslīdējušas jaunietes glābšanas misijā
Kokteilis
FOTO. 5 latviešu slavenības, kuras varētu ieņemt Latvijas prezidenta amatu, ja izvēle būtu mākslīgā intelekta ziņā 72
Lasīt citas ziņas

Lācis pamanīts dzinējmedību laikā – tas esot šķērsojis mednieku līniju apmēram 10 metru attālumā no kāda mednieka. Tomēr tas noticis tādā ātrumā, ka cilvēks nav paspējis pašu lāci nofotografēt vai nofilmēt.

“Lācis skrien pa mežu daudz ātrāk par cilvēku. Kad visi saprata, kas tas bija par dzīvnieku, dzinēji ātri vien bija ārā no masta,” stāsta medību dalībnieks.
CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc tam visi esot vērīgi pētījuši plēsēja ķepu nospiedumus. Visi bijuši vienisprātis, ka tas ir pieaudzis lācis, jo, skrienot uz četrām ķepām, tas bijis augstāks par pieauguša vīrieša jostasvietu.

Šādus ķepu nospiedumus atstāja lācis.
Aculiecinieku foto
Foto: medibam.lv

Šajā vietā mednieki mežā satikās ar lāci: koordinātes 56.815403,24.989918

Portāls medibam.lv atgādina, ka, ja gadījies mežā vai jebkur citur manīt lāci vai piefiksēt plēsēja postījumus, ieteicams par to ziņot Latvijas valsts Mežzinātnes institūta “Silava” zinātniekiem, kuri veic šo dzīvnieku uzskaiti. Epasts, kur ziņot: [email protected]

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.