VIDEO. Aulēkšojošs alnis izraisa paniku uz kalna, aizdzenot slēpotājus prom no trases 20

Pievieno LA.LV

Slēpotāji saulainā dienā laidās lejup pa Džeksonholas nogāzi Vaiomingā, ASV, līdz brīdim, kad trasē parādījās liels, aulēkšojošs alnis, kas uz brīdi aktīvās atpūtas cienītājos izraisīja nelielu paniku.

Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Auto eksperti nosauc lietotos modeļus, kurus 2026. gadā iesaka pirkt bez riska “iegrābties”
Lasīt citas ziņas

Viens no šiem slēpotājiem bija arī Kenijs Rainersons, kurš atradās notikuma epicentrā un pat pamanījās to iemūžināt video, ko vēlāk publicēja savā “Facebook” profilā.

Uz Džeksonholu viņš bija devies kopā ar draugiem. Neviens no viņiem nebija pat iedomājies, ka varētu notikt kaut kas tāds.

CITI ŠOBRĪD LASA

Video dzirdams, kā vīrietis mudina apkārtesošos slēpotājus kustēties ātrāk.

Par laimi, neviens nesadūrās ar alni un netika ievainots.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.