VIDEO. Cik tas ir pieklājīgi? Soctīklotāji lauž šķēpus par kādu vīrieti, kurš, braucot ar “Vivi”, iestiprinās ar siļķi un majonēzi 85

Sociālajos tīklos izplatījies video, kurā redzams kāds vīrietis, kurš, braucot “Vivi” vilcienā, iestiprinās ar siļķi un majonēzi. Cik tas ir pieklājīgi? To apspriež sociālo tīklu lietotāji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Video vietnē “TikTok” publicējis lietotājs ar vārdu “reinisbbb”.

Kamēr liela daļa uzjautrinās par redzēto, tikmēr citi šausminās un pārmet vīrietim par šādu rīcību.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Vivi, Rukruk” īsi un konkrēti situāciju raksturo viens no lietotājiem.

“Un tā mūsu sabiedrība žēlojas, ka valsts neko nedod jaunu, ne autobusus, ne vilcienus. Lūk, piemērs, visu piesmirdina un sabojā,” turpina cits.

“Nepatīk, brauciet ar savu auto. Latvijā pat ļoti kulturāli sabiedriskie ir… Čalis uzlicis uz pašas maliņas un pat nokratīja vairākas reizes to eļļu,” vīrieti aizstāv kāds komentētājs.

“Šitas ēd un tecina uz sēdekļiem. Pēc tam cilvēks apsēžas un sasmērē savas drēbes! Pareizi, ja dzīvē nekas labs nav redzēts, ta jau ar nezin, kā izturēties!” turpina nākamais.

“Nu ārzemēs vilcienos ir mazi galdiņi un miskastes, lai garākā ceļā var cilvēcīgi iestiprināties. Par video esošo ēdienu izvēli… varbūt kaut ko mazāk aromātisku un ērtāk ēdamu?” prāto cita.

Pēc tam video pārpublicēts arī vietnē “X”, kur šī diskusija turpinās.

“Nu iekoda vilcienā, un ? Par to, ka ārzemes viss tīrs arī nevajag muldēt – nodrillēts viss ir arī tur,” norāda lietotājs.

“Fuuu, kā šo “atredzēt”?” nošķebinās cits.

“Galdiņš vaig.” raksta nākamais.

“Filmētājam fūūj, būtu labāk aizrādījis, ieteicis, palīdzējis. Tas, ka ir cilvēki ,kam nav laika normāli paēst, tas skaidrs, bet katrā lietā var rast risinājumu! KOMUNIKĀCIJA bez uzbraucieniem un cieņa!” aizrāda vēl kāds.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.