VIDEO. “Grūti noticēt, ka tas notiek pa īstam!” Latviešu fotogrāfs video iemūžinājis, kā ziemeļblāzma iekrāso debesis virs Latvijas 73

Beidzamajā laikā virs Latvijas debesīm salīdzinoši bieži bijusi vērojama ziemeļblāzma, ko mūsu fotogrāfi un operatori arī iemūžinājuši satriecošos uzņēmumos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Arī Kaspars Daļeckis šogad jau vairākkārt devies ziemeļblāzmu “medībās”. Viņš regulāri seko līdzi laika ziņām dažādos portālos un aplikācijās, lai noķertu labākos kadrus.

Kā talantīgais fotogrāfs pastāstīja LA.lv, tā gan nereti izvēršoties kā laimes spēle, jo ne vienmēr prognozes piepildās – reizēm, aizbraucot “ķert kadrus” gadās vilšanās, bet citkārt krāsas ir pat košākas nekā gaidīts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kaspars neslēpj, ka sajūtas ir elpu aizraujošas: “Es uzlieku kameras un skatos debesīs un sajūta ir wow! Skaties un krāsas mainās, reizēm grūti pat noticēt, ka tas notiek pa īstam.”

Uz fotogrāfēšanu vai filmēšanu līdzi tiekot ņemtas vairākas kameras un tad esot satraucoši mirkļi – gribas skriet no vienas kameras pie otras, bet vienlaikus arī pašam ar aci skatīties debesīs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.