Kokteilis
Dzīvo

VIDEO. Indietis atbrauc uz Latviju studēt: latviešiem ir nesaprotami stereotipi par Indiju!6


Randžīds Sings kopā ar savu mammu.
Randžīds Sings kopā ar savu mammu.
Foto: ekrānuzņēmums

22 gadus vecais Randžīds Sings Latvijā ieradās 2018.gada septembrī – viņš sāka studēt Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijā. Tagad puisis jau viņš strādā IT jomā un ar Latviju jau saista savu nākotni.

Sarunā ar TV jaunais indietis stāsta, ka, lai studētu Indijā, ir nepieciešams daudz, daudz vairāk naudas kā šeit – vismaz divas vai pat trīs reizes vairāk. Randžīds arī atklāj, ka Latvijā cilvēkiem ir daudz stereotipu par Indiju. “Daudzi man saka, ka Indijā ir daudz nabadzīgu cilvēku. Jā, tā ir. Bet Indijā ir arī daudz bagātu cilvēku. Gluži tāpat kā Latvijā,” – viņš stāsta.

Tāpat puisis neslēpj, ka savā pirmajā darbavietā ir sastapies ar uzbrukumiem no cilvēku puses tikai tāpēc, ka viņam ir citāda ādas krāsa. Par laimi – viņš piedzīvojis arī labvēlīgu cilvēku attieksmi.

Latvijā viņš saticis arī savu mīlestību un nu jau ir apprecējis mīļoto sievieti Santu. Tāpēc viņš ar Latviju saista arī savu nākotni. Randžīds teic, ka viņu gan izbrīna šeit pastāvošā tendence, ka cilvēki bieži šķiras. “Es nebiju līdz šim sastapies ar šķiršanos. Cilvēki man apkārt nekad nebiju šķīrušies. Bet te tik daudzi šķiras! Man ir daudz draugu, kuriem jautāju – kāpēc tu pameti savu draudzeni? Un viņi man atbild – man kļuva garlaicīgi! Es nesaprotu, kā var mīlēt viens otru, bet pēc tam pamest?” – indietis ir neizpratnē.

Saistītie raksti
Dzīvojot šeit viens no lielākajiem izaicinājumiem viņam ir kļuvis ilgas pēc savas mammas. “Es ļoti pēc viņas ilgojos. Es neesmu viņu saticis pusotru gadu,” – Randžīds stāsta.

Nākotnē viņš vēlas atvērt Latvijā savu restorānu un kļūt par labu šīs valsts iedzīvotāju, tāpēc viņš aktīvi mācās latviešu valodu.

Vairāk skaties video:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
4 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
8 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
5 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Nav jēgas kliegt nedz “es no tā kovida nebaidos!”, ­nedz “tas ir mūsdienu mēris!”
2 stundas