Miks Indrašis

Maskavas “Dinamo” pārstāvošais Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis KHL čempionāta spēlē ar diviem vārtu guvumiem palīdzēja Maskavas “Dinamo” ar 5:3 pārspēt Helsinku “Jokerit”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139

Pēc Indraša metiena Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos “Dinamo” izvirzījās vadībā ar 4:1, bet spēles beigās pēc Šipačova metiena ripa atsitās pret Indraši un ielēca tukšos vārtos – 5:3.

Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, bloķēja vienu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Indrašis šosezon 51 spēlē izcēlies ar 16 vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Kalniņš šajā mačā atvairīja 22 no 26 “Dinamo” hokejistu mestajām ripām.

Kuldam uzvara; Karsums un Daugaviņš sausā

uzvaru izcīnīja Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ”, kas viesos ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čeļabinskas “Traktor” vienību.

Kulda šajā spēlē nospēlēja 19 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja trīs metienus un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Viņš šosezon 58 spēlēs guvis divus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Turpretī zaudējumu trešdien piedzīvoja uzbrucēja Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak”, kas savā laukumā ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) atzina Sanktpēterburgas SKA pārākumu.

Daugaviņš 19 minūtēs un 52 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem un uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, kamēr Karsums desmit minūtēs un 50 sekundēs uzvarēja trijos no septiņiem iemetieniem.

Daugaviņš šosezon 57 mačos guvis 13 vārtus un veicis 23 rezultatīvas piespēles, kamēr Karsums 52 cīņās atzīmējies ar deviņiem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

“Dinamo” redzeslokā arī “Vitjaz”
Rīgas “Dinamo” cerībām uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs labvēlīgs rezultāts tika fiksēts Magņitogorskā, kur vietējais “Metallurg” ar 4:1 pārspēja Podoļskas “Vitjaz”.

Četras spēles pirms regulārās sezonas beigām Rīgas “Dinamo” no “Vitjaz” šķir pieci punkti. Teorētiski atspēlējama distance, lai gan faktiski ir skaidrs – Rietumu konferencē astoto vietu izšķirs “Dinamo” un “Soči” neklātienes cīņa.

Rīgas “Dinamo” nākamo spēli aizvadīs 15. februārī, kad brīvdabas laukumā pie Ušakova kepkas uzņems Minskas “Dinamo”.