Latvijā
Rīga

VIDEO. Izsalcis jaunietis rīta agrumā Vecrīgā apzog veikalu un metas bēgt0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Nesen kāda Vecrīgas veikala darbinieks sastapies ar visai bezkaunīgu garnadzi, kurš ienācis tirdzniecības vietā, “sastūmis savās kabatās” dažādus gardumus un tad meties bēgt, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst. 7.30 no rīta galvaspilsētas videocentra darbinieki Kaļķu ielā nejauši ievērojuši kādas netālu esošas tirgotavas darbinieku, kurš vēl pa tukšajām ielām satraukti sekojis kādam ārkārtīgi steidzīgam jauneklim.

Bija redzams, ka darbinieks cenšas pievērst novērošanas kameru uzmanību un kādam zvana, līdz ar to informācija tika nodota tuvākajai policijas ekipāžai.

Drīz vien policisti sastapa arī aizdomās turēto vīrieti, kurš vaļsirdīgi stāstīja, ka pats pirms kāda laika ticis apzagts. Nozagts gan mobilais tālrunis, gan nauda. Tādēļ viņš veicis zādzību “Narvesen” veikalā, izsalkuma vadīts. “Ēst gribēju! Es nozagu ēdamo, atzīstos,” tā garnadzis skaidroja policijai.

Saistītie raksti

Taču policijas darbinieki noskaidroja, ka šis jaunietis jau vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, tajā skaitā pirms divām dienām – par sīko huligānismu. Līdz ar to viņš tika aizturēts un nogādāts atpakaļ uz “Narvesen” veikalu, kur tika sastādīts akts par zagto preci.

Pēc tam gan zagli, gan veikala darbinieku nogādāja policijas iecirknim, lai sniegtu liecības par notikušo zādzību.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.