VIDEO. Kad maģija apvienojas ar fiziku. Smagā mašīna lielpilsētas vidū rada varavīksni 3

Pievieno LA.LV

Ne vienmēr pēc lietus ir jāgaida saule, lai ieraudzītu varavīksni. Kāds pilsētas iedzīvotājs atradies īstajā laikā un vietā, lai iemūžinātu skatu, kad no priekšā braucošās smagās mašīnas pār pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem gaisā parādās koša varavīksne. 

“Es mīlu ķīniešus!” Platformas “Shein” un “Temu” atradušas veidu, kā apiet muitas nodokli, ko drīz nāksies maksāt 3
Kokteilis
Janvāris – bērzs, jūlijs – ozols: noskaidro savu spēka koku, balstoties uz dzimšanas mēnesi
Ja mājās bija šīs lietas, jūs uzskatīja par turīgiem: par ko PSRS laikā apskauda kaimiņi 58
Lasīt citas ziņas

Video redzamais “miglojošais lielgabals” sastopams Ķīnas pilsētās, kur šādas mašīnas izmanto,  lai  mazinātu smogu un gaisa piesārņojumu. 

Braucot pa pilsētas ielām, mašīna gaisā izsmidzina ūdeni, kur tā daļiņas kopā ar piesārņojuma daļiņām izveido ūdens pilienus, kas nokrīt zemē. 

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.