Ekrānuzņēmums no TV3 raidījuma “Degpunktā” video.

VIDEO. “Kliedzu – turies, palīdzība brauc!” Purvciema iedzīvotāja rīta agrumā kļūst par traģiska notikuma aculiecinieci 1

Rīgā šonedēļ naktī uz 24.martu kādā Madonas ielas daudzdzīvokļu mājas 8.stāva balkonā atrasts pakāries vīrietis. Līķi agrā rīta stundā karājamies pamanīja vietējie iedzīvotāji, vēstīja TV3 raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Purvciema iedzīvotājai Lolitai no rīta bija jādodas uz darbu. Viņa pamodusies ap plkst. 6.00 un pēc tam virtuvē gatavoja brokastis. Kamēr vārījās ūdens kafijai, viņa pavērusies pa logu. Pēkšņi Lolita pamanījusi pavisam baisu ainu, kas lika sastingt šausmās.

“Tā kā logi pretim tai mājai, es ieraudzīju vīrieša siluetu starp septīto un astoto stāvu. Viņš it kā turas uz 8.stāva balkona un pats stāv uz tās metāla margas, tad es sapratu, ka kaut kas nav labi. Es izsaucu policiju, viņi ātri atbrauca,” stāsta Lolita.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sieviete turpināja pa logu vērot turpmāko glābšanas operācijas gaitu. Viņa atceras, ka kopā ar patruļpolicijas ekipāžu pie mājas piestāja arī neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārsti, bet līdz ar viņiem glābšanas dienests, kas pie ēkas piebrauca ar autokāpnēm.

“Ar trepēm uzbrauca augšā, noņēma viņu nost. Viņu nolika zemē. Es nopriecājos, ka cilvēku glāba. Tomēr vēlāk sapratu, ka viņš tomēr bija pakāries vai pakārts. Es nezinu, jo no tāluma es neredzēju, ka viņš pakārts, es no loga viņam kliedzu – turies, palīdzība brauc! Man likās no tāluma, ka viņš turas pie balkona. Pēc tam redzēju, ka policisti paliek un iznes jau ar nestuvēm viņu ārā,” piedzīvoto stāsta Lolita.

Striķi vai jostu vīrietis bija aptinis ap kaklu un otru galu piesējis pie balkona margām. Pēc lēciena upuris palika karājoties astoņu stāvu augstumā.  Nav zināms precīzs laiks, cikos tieši vīrietis izlēma padarīt sev galu. Iespējams, viņš to izdarīja naktī.

Aculiecinieki ziņo, ka likumsargu ekipāžas notikuma vietā strādāja līdz plkst. 9.00 no rīta.

Sagaidot apbedīšanas biroja pārstāvjus, likumsargi devās prom. Policija informē, ka Madonas ielā notikušais šobrīd netiek saistīts ar noziedzīgu nodarījumu pret personas dzīvību. Ir uzsākts kriminālprocess.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.