Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Alex Stemmer/SHUTTERSTOCK

Aizveda uz mežu un noslepkavoja: atklāj noziegumu Zemgalē 0

Pievieno LA.LV

Prokuratūra Zemgales rajona tiesai Ogrē nodevusi krimināllietu, kurā divi vīrieši apsūdzēti par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos, aģentūru LETA informēja prokuratūra.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Kokteilis
Šīs zodiaka zīmes nevienu neklausa: ja kaut ko ieņēmušas galvā, pārliecināt ir gandrīz neiespējami
Veselam
Ne tikai atmiņas zudums: ārsti atklāj sešas slēptās demences pazīmes, kuras bieži tiek ignorētas
Lasīt citas ziņas

Apsūdzība liecina, ka apsūdzētie vienojās par kāda vīrieša tīšu prettiesisku nonāvēšanu, jo uzzināja, ka viņš bija palīdzējis pārtraukt apsūdzēto iepriekš izdarītus noziegumus.

Apsūdzētie pagājušā gada 1. jūnijā cietušo aizveda uz mežu un noslepkavoja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viena no personām apsūdzēta arī par šaujamieroču, šaujamieroču būtisko sastāvdaļu un šaujamieroču munīcijas glabāšana bez attiecīgas atļaujas.

Krimināllikums par minēto noziegumu paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no 14 līdz 20 gadiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.