VIDEO. Krievijā teātra festivāla atklāšanā uz vienas skatuves uzstājas operdziedātāja un kultūristi 35

Krievijas pilsētā Kemerovā sācies starptautisks teātra festivāls. Tā atklāšanas pasākums pārsteidzis daudzus – uz vienas skatuves vienlaicīgi uzstājusies operdziedātāja un vairāki kultūristi.

Reklāma
Reklāma
Hormons, kas traucē notievēt: 8 produkti, kas palīdz samazināt kortizola līmeni
Kokteilis
“Riebjas skatīties uz šīm rozā smadzenītēm…” Vairākas sievietes nopeļ Didrihsonus teātra spēlēšanā par it kā pazudušajām pasēm 12
Veselam
Cik patiesībā bīstami ir marinēti gurķi? 4 slēptās briesmas, par kurām jāzina ikvienam
Lasīt citas ziņas

Dziedātājai Ļubovai Efimovai, izpildot Aleksandra Aļabjeva sarakstīto dziesmu “Solovejs”, līdzās uz skatuves savus augumus izrādīja vairāki vīrieši no Kuzbass kultūristu federācijas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.