VIDEO. “Šī māja tagad ir tik pat skaista kā krievu pasaule…” sociālo tīklu lietotāji šausminās, kādā paskatā krievu karavīri atstājuši kādas ukraiņu ģimenes māju 135

Sociālajos tīklos publicēts video no Visokopiļļas ciemata Ukrainā, tajā iemūžināta iedzīvotāju atgriešanās savās mājās, kurā kādu laiku uzturējušies krievu karavīri.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Mājas īpašnieku acīm pavērās nepatīkami skati – neraugoties uz apšaužu radītajiem caurumiem, izsistajiem stikliem un sagrauto jumtu, krievu karavīri pamanījušies jau tā apskādēto mājokli atstāt vēl sliktākā stāvoklī.

Noplēstas tapetes, izrauti elektrovadi, sadauzītas bērnu mantas un citas personīgās lietas. Šķietams, ka krievu karavīri vēlējušies nozagt arī veļasmašīnu, kas aiznesta līdz mājas ārdurvīm, taču beigu beigās nezināmu iemeslu dēļ atstāta turpat mājā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pie sociālajos tīklos publicētā video cilvēki šausminās par krievu karavīru mežonīgo rīcību un pauž neizpratni. Viens komentētājs atstājis īsu, sarkasma pilnu raksturojumu šai rīcībai: “Šī māja tagad ir tikpat skaista kā krievu pasaule.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.