VIDEO. “Laikam jābrauc mājās svinēt dzimšanas dienu…” Pļaujot ceļmalu Vaiņodes pusē, vīrietis nonāk ļoti bīstamā situācijā 0

Pievieno LA.LV

Pļaujot ceļmalu Vaiņodes pusē, kāds vīrietis uzdūries uz nesprāguša lādiņa. “Laikam jābrauc mājās svinēt dzimšanas dienu…” komentējot situāciju video, ko publicējis vietnē “TikTok”, saka viņš.

Veselam
Šos 6 pārtikas produktus kardiologi iesaka ēst regulāri: tie palīdz uzlabot sirds veselību un uzturēt normālu holesterīna līmeni 1
“Nē” tualetes papīram! Cilvēki masveidā sāk atteikties no tā izmantošanas un pāriet uz jaunu alternatīvu – ko viņi izmantos tagad?
“Tikai latviešu valodā!” Dombrava savā pirmajā darba dienā izdevis patriotisku rīkojumu 328
Lasīt citas ziņas

Kā video stāsta vīrietis, viņš pļāvis zāli, līdz nonācis pie celma, uz kura ir “šitāds te” nesprādzis lādiņš.

“Knapi paspēju paraut pļauteni gaisā, būtu uzbraucis virsū. Kurš izdomājis uz celma nolikt šitādu te?!” jautā no nelaimes izsprukušais vīrietis.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Jābrauc laikam mājās svinēt dzimšanas dienu…” smejot piebilst viņš.

Vēlāk vīrietis publicējis nākamo video, kurā izklāsta, kā tālāk rīkojies pēc lādiņa atrašanas.

“Runājos par šito draudziņu, es nezinu, kurš viņu nolika, bet es, piemēram, sazvanīju glābšanas dienestu. Nezinu, kādas 10 minūtes man tas aizņēma, lai pateiktu dispečerim, kurā vietā tas atrodas. Atsūtīs policiju, drošvien kādus atmīnētājus. Ievilku svītriņu, lai vieglāk atrast. Un atbrauks savākt,” stāsta viņš.

“Vai tad cilvēks, kas atrod, atstāj uz celma… Nu, pazvani, pasaki kādam, ka ir tāds, lai atbrauc un savāc,” neizpratni pauž vīrietis.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.