VIDEO. Latviešu pāris jau trešo gadu dzīvo teltī mežā: “Man ir vēzis, bet tas vairs neprogresē, jo skarbos apstākļos imunitāte ir labāka” 61

Artūrs Lapinskis “TkTok” vietnē dalījies ar kādu pārsteidzošu video par pāri, kas arī ziemas salā dzīvo mežā, ar plēvēm noklātā teltī.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

VIņu sauc Valdis, viņš ir 57 gadus vecs un jau 11 gadus dzīvo kopā ar savu civilsievu. Beidzamos 3 gadus – teltī. Dzīvoklim nauda nesanākot, taču līdz -15 grādiem teltī varot dzīvot normāli, jo viņiem esot silti guļammaisi.

Abi arī strādā par sētniekiem pilsētas centrā, darbs ir aptuveni 4 stundas dienā un kopā nopelna 350 eiro mēnesī. Pie telts ir gāzes plītiņa, uz kuras tiek gatavots ēdiens. Bieži tie ir makaroni un vistu ādiņas, jo tas ir viens no lētākajiem pieejamajiem gaļas produktiem. Iztikšanai ar nopelnīto pietiekot.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valdis ir priecīgs, ka, dzīvojot šādos apstākļos, ir laba imunitāte. Nesanākot pat slimot. Bez tam viņam ir vēzis: “Man ir vēzis, bet tas vairs neprogresē, jo skarbos apstākļos imunitāte ir labāka.” Slimība esot apstājusies.

Vai pāris gribētu dzīvot dzīvoklī? Protams, taču šobrīd to nevar atļauties, bet arī uz patversmi doties nevēlas, jo negribot dabūt utis.

Valdis ir mazliet dusmīgs, ka kāda garāmgājēja nesen esot izsaukusi policiju – viņas suns saodis telti un sācis ēst pārtiku. Sievietei esot bijuši iebildumi pret atkritumu maisiem pie apmetnes, taču pavasarī Valdis noorganizēšot to izvešanu.

Dzīvojot mežā, vasarās gadoties sastapties arī ar dzīvniekiem – redzēta skraidām lapsa, pāris kaķi kādreiz atnākuši, arī peles. Valdis neslēpj arī, ka reizēm mēdz lietot alkoholu, jo tas palīdzot sasildīties.

Bērnu viņiem ar civilsievu nav, jo padomju armijā viņš dabūjis radiācijas starojumu, līdz ar to bažījas, ka nespētu radīt normālus bērnus.

Plašāks stāsts skatāms pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.