Bijušais Latvijas svarcēlājs un politiķis Viktors Ščerbatihs dažādos laikos

VIDEO. “Man nepatīk resnas sievietes!”: atklāti paziņo svarcēlājs Viktors Ščerbatihs 61

“Man ir svarīgi, lai sieviete nebūtu resna,” – viesojoties sarunu šovā “Kad viņas satiekas” drosmīgi savus uzskatus par prasībām pret sievietes ārējo izskatu paudīs Olimpisko spēļu medaļnieks svarcelšanā Viktors Ščerbatihs.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Viņš 27 savas dzīves gadus veltījis sportam, taču nu pēc sportista karjeras beigām, “nometis” 40 liekos kilogramus un neslēpj – lai arī tas prasījis milzu darbu un disciplīnu, par rezultātu viņš ir ļoti gandarīts. Iespējams, tieši tāpēc, tikpat lielas rūpes par savu ķermeni, viņš sagaida arī no sievietēm, jo apaļīgas dāmas neesot Viktora gaumē.

“Es nesaku, ka resnas sievietes nav normālas. Vienkārši man nepatīk! Es pilnīgi neskatos. Es varu varbūt sasveicināties, varbūt varu parunāt, bet kā uz sievieti es neskatos. Vienkārši – nē,” – kategoriski paziņo Viktors.
CITI ŠOBRĪD LASA

Sportista karjeras laikā viņš ir bijis spiests atteikties ne tikai no privātās dzīves, bet arī no sava ķermeņa. “Man bija svars 147 kilogrami, kakla nebija, vēders liels, bet tas bija darbs,” – tā Viktorija saka par piedzīvoto sportista karjeras laikā.

“Divdesmit gadus es točna biju resns, jo tas bija mans darbs. Un tad, kad es pabeidzu darbu, es gribēju zināt – kā cilvēks jūtas, kad viņš ir tievs un smuks. To smukumu es varbūt nokavēju, bet tievumu nē,” – joko sportists.

Vairāk skaties šajā video:

Visu sarunu ar Viktoru skaties otrdien, 20. aprīlī plkst. 21:35, sarunu šovā “Kad viņas satiekas” televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.