VIDEO. Biedējoši! Pakistānā izbēgusi lauva uzbrūk mammai ar diviem bērniem 0

Pakistānas austrumu pilsētā Lahorā kāda sieviete un viņas divi bērni guvuši ievainojumus pēc tam, kad no mājas izbēdzis mājdzīvnieks – lauva – kas uzbruka viņiem uz ielas.

Reklāma
Reklāma
“Satraucošas ziņas, drīz tas sāks ietekmēt arī Latviju…” Sārts publicē potenciālo “darbības plānu”
“Vīruss izplatās kā ugunsgrēks!” Britos pieaug bailes par savu veselību
“Man drebēja ceļi, mute bija sausa!” Ceļotājus, dodoties uz Klaipēdu, Baltijas jūrā vajā Krievijas zemūdene
Lasīt citas ziņas

Policija ir aizturējusi lauvas īpašniekus un apsūdz viņus par savvaļas dzīvnieka turēšanu bez licences, kā arī nolaidību, kas noveda pie bīstamā incidenta, ziņo BBC.

Dramatiskie videonovērošanas kameras kadri atklāj, kā plēsējs pārlēca pāri betona sienai un metās virsū ģimenei, kamēr citi garāmgājēji panikā metās bēgt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sievietei un viņas bērniem – piecus un septiņus gadus veciem – tika konstatēti ievainojumi rokās un sejās. Pēc ārstu teiktā, viņu veselības stāvoklis šobrīd ir stabils.

Bērnu tēvs izteicis sašutumu, apgalvojot, ka lauvas īpašnieki tikai noskatījušies, kā dzīvnieks uzbrūk viņa ģimenei, un nav mēģinājuši to apturēt.

Uzbrukuma video redzams, kā sieviete pēc kritiena pieceļas un skrien atpakaļ, meklējot palīdzību no šokētajiem garāmgājējiem, kuri paši steidz glābties.

Policija dzīvnieku notvēra un nogādāja uz savvaļas dzīvnieku parku. Incidenta rezultātā Pendžabas provinces varas iestādes sākušas aktīvu kampaņu pret nelegālu savvaļas dzīvnieku turēšanu. Dažu dienu laikā aizturētas piecas personas un konfiscētas 13 lauvas.

Lai gan Pakistānā ir atļauts turēt savvaļas kaķus – lauvas, gepardus, tīģerus, pumus un jaguārus – to īpašniekiem jāreģistrē dzīvnieki un jāiemaksā vienreizēja maksa 50 000 rūpiju (apmēram 150 eiro). Taču likums paredz, ka šādi dzīvnieki jāizmitina ārpus pilsētu robežām.

Lahora ir otrā lielākā Pakistānas pilsēta, kas atrodas Pendžabas provincē, un šādi incidenti liek apšaubīt pašreizējo regulējumu efektivitāti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.